Ohrádka

Neohodnoceno
Značka: Ohrádka

Kovová skládací ohrádka pro psy, štěňata i další mazlíčky. Výběhna výšku 1 m, šířku maximálně 1,6 x 1,6 m a velikost jednotlivých oček je cca 4x25cm. Ideální do interiéru i ven na čerstvý vzduch, jednoduše kdekoli a kdykoli se bojíte nechat mazlíčky bez dozoru.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: OHR01/1979
3 600 Kč 2 975,21 Kč bez DPH
Ohrádka
Neohodnoceno
Značka: Ohrádka

Skvělý patentovaný výběh pro psy, štěňata i jiná zvířata. Výběh má velikost jednotlivých ok cca 4x25cm, výška 100 cm. Hodí se jak ven, tak do interiéru, když se bojíte vašeho psa nechat bez dozoru. Vhodný i pro venkovní chov králíků nebo jiných zvířat.

Je dodáván s 8 plotovými díly, které lze velmi rychle a snadno spojit tyčemi. Výběh můžete sestavit dle vašeho přání malý (nemusíte používat všechny díly), nebo celý velký a spojit tak všech 8 dílů a vytvořit třeba čtverec o velikosti 1,6 x 1,6m. Set můžete sestavit, jak se vám hodí, takže vytvoříte lichoběžník nebo i obdélník.

Rozměry: 8x pole 80cm šíře, 100cm výška, (jedno pole s dvířky).

Výhody skládací ohrádky:

  • praktický výběh pro psy, štěňata i jiná zvířata
  • rychlé sestavení
  • lze flexibilně umístit a udělat tak čtverec, obdélník, mnohoúhelník
  • vysoce kvalitní lakovaný kov
  • vhodné do interiéru i exteriéru
  • robustní a individuálně rozšiřitelné
  • poctivé zpracování
  • vysoce kvalitní značkový výrobek
  • patentované spojování


Můžete ho libovolně rozšiřovat dle vašeho přání, je možné dokupovat další díly nebo koupit další celý set a udělat tak opravdu obrovský výběh. Každý set obsahuje 7x panel pevný a 1x panel s dvířky pro snadný přístup. Dvojité uzamčení zabraňuje útěku i těm nejchytřejším čtyřnohým miláčkům.

Prvky jsou jednoduše spojeny k sobě prostrčením tyčí shora přes spoje. 

Tyto tyče lze venku zasunout do země, takže výběh lze ukotvit a upevnit v zemi. Výběh pro štěňata a dospělé psy je velmi robustní a vyrobený z lakovaného kovu. Výběh jde krásně složit i doma aby pejsek během vaší nepřítomnosti nic neudělal sobě ani neponičil v interiéru.

Výběhy pro psy jsou skvělé i pro štěňata. 

Výběh pro štěně významně pomáhá při výchově a nácviku hygieny. Moderní pejskař ví o výhodách psího výběhu, pes má své trvalé útočiště, kde se cítí bezpečně. I když je v domácnosti miminko, je dobré vědět, že pes je v bezpečném psím prostoru a nemusíte ho neustále hlídat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: