Buddy Green Buddy Green

Lízací podložka LickiMat® pro psy a kočky stimuluje jejich mozek, působí jako prevence stresu, a navíc čistí zvířecí tlamu od bakterií. Zdravá a zábavná alternativa misky pro pomalé krmení.

Dostupnost:
Vyprodáno
Výrobce:
Kód zboží:
LM9003GN-DR
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu
Cena:
199 Kč
164,46 Kč bez DPH
ks

LickiMat® zmírňuje úzkost, nudu a destruktivní chování. Podložka pomáhá uklidnit vašeho mazlíčka. Hračka je ideální při separační úzkosti, když odcházíte z domova. Hodí se také při stresových chvílích, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, koupel, stříhání drápků, zotavení ze zranění, stejně jako bouřky a ohňostroje. Při prvním seznámení s LickiMatem nezapomeňte na svého mazlíčka dohlížet.

Jak na to? 

Oblíbenou zvířecí pochoutku jednoduše vetřete do podložky. Olizováním se uvolňují endorfiny, které efektivně odvádí pozornost vašeho mazlíčka. Ten se soustředí na postupné získávání odměny a přestává vnímat okolí.

Texturované vzory LickiMat jsou navrženy tak, aby potěšily jazýčky psů i koček a fungovaly se všemi druhy pamlsků a krmiv, od jogurtů, arašídového másla a nejrůznějších roztíracích pamlsků až po syrové, mokré, suché a tekuté potraviny. Olizování zvyšuje chuťový vjem a umožňuje vašemu mazlíčkovi vychutnat si jen malé množství jídla. LickiMatky jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům.

Parametry: 

vyrobeno z netoxického potravinářského TPR

20 x 20 cm / 8 "x 8"

vhodné pro všechny psy a kočky 

lze použít do mrazáku i mikrovlnce

omyvatelný v ruce

Máte dotaz k použití nebo složení produktu? Zeptejte se, jsme tu pro vás. 

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.