Playdate Orange Playdate Orange

Autentický LickiMat ® Boredom Buster pro psy a kočky. Ideální pro pamlsky pro domácí mazlíčky, jogurt, arašídové máslo, pomazánky, syrové krmivo, tekuté krmivo, krmivo pro domácí mazlíčky. Pomalé krmítko, zdravá a zábavná alternativa misky na pomalé krmení. Dostupné v různých barvách.

Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Záruka:
24 měsíců
Kód zboží:
LM9001OR-DR
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu
Cena:
199 Kč
164,46 Kč bez DPH
ks

SNIŽUJE ÚZKOST, NUDU A DESTRUKTIVNÍ CHOVÁNÍ – LickiMat pomáhá uklidnit a uklidnit vašeho mazlíčka, když si užívají svou oblíbenou pochoutku tím, že pomáhá uvolňovat endorfiny podporou olizování. Skvělé, když odcházíte z domova, skvělé pro stresující chvíle, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, koupel, stříhání nehtů, zotavení ze zranění, stejně jako bouřky a ohňostroje. Při prvním seznámení s LickiMatem nezapomeňte na svého mazlíčka dohlížet.


DOPORUČUJEME PRO PSY I KOČKY – texturované vzory LickiMat jsou navrženy tak, aby potěšily jazýčky psů i koček a fungovaly se všemi druhy pamlsků a krmiv, od jogurtů, arašídového másla a nejrůznějších roztíracích pamlsků až po syrové, mokré, suché a tekuté potraviny. Olizování zvyšuje chuťový vjem a umožňuje vašemu mazlíčkovi vychutnat si jen malé množství jídla. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům.


PODPORUJE OLIZOVÁNÍ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování pro psy i kočky. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho domácího mazlíčka a produkují více slin napomáhajících lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně škrábe částice jídla a bakterie způsobující zápach z jazyka vašeho mazlíčka, čímž podporuje svěžejší dech.


PODÁVEJTE ZDRAVÉ POCHUTINKY – LickiMat vám umožňuje podávat širokou škálu pamlsků: jogurt, arašídové máslo, pyré, pomazánky a všechny druhy organických a zdravých pochoutek schválených pro domácí mazlíčky. Kouzlo LickiMat spočívá v tom, že vyzvat vašeho mazlíčka, aby olízl pamlsek ze vzorovaného povrchu, aby byl pamlskem odměněn, dramaticky zpomaluje proces a prodlužuje jeho požitek. Méně kalorií, zdravější pochoutky a delší výdrž.

POMALUJŠÍ KRMENÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jedení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa k miskám s pomalým krmením. Potraviny a pamlsky můžete dokonce zmrazit na podložce pro pomalejší a příjemnější krmení.


ALTERNATIVA K MISCE – LickiMat je dokonalou náhradou za všechny misky pro kočky a existuje široká škála designů a barev, aby vyhovovaly vašim preferencím. LickiMat je také dokonalou náhradou psí misky pro malá a středně velká plemena psů. Můžete podávat syrové, mokré, suché i tekuté jídlo současně, aniž byste dělali nepořádek.


Pro zábavnou interakci s mazlíčky jsou k dispozici tři provedení. Lickimat Playdate se svým krabičkovým designem je ideální pro kašovité kousky masa nebo ryb, jogurt, arašídové máslo a velké pochoutky a jídla.


POKUD MÁTE ŠTĚŇÁTKO SE ZUBAMI NEBO ZLOBIVÉHO PSA, KTERÝ BUDE COKOLIV Žvýkat, OBJEDNEJTE SI PROSÍM LICKIMAT TUFF™ PLAYDATE. JE VLASTNĚ NEZNIČITELNÝ A TAKÉ UMÝVAT V MYČCE.


vyrobeno z netoxického potravinářského TPR

20 x 20 cm / 8 "x 8"

vhodné pro všechny psy a kočky (nejprve párkrát dohlížejte na domácího mazlíčka, dokud si nebudete jisti, že nebude žvýkat podložku)

mrazák bezpečné

šetrné k mikrovlnné troubě

omyvatelný v ruce

Máte dotaz k použití nebo složení produktu? Zeptejte se, jsme tu pro vás. 

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.