Polévky od šéfkuchaře

PASTORE-TEDESCOjack-russel

Vítejte v kulinářské evoluci pro psy!

Chef Soup není jen polévka pro psy, je to celosvětově patentovaná novinka , představuje pohodu a zdraví vašich čtyřnohých přátel.Je výsledkem let výzkumu a inovací, které vedly k vytvoření jedinečného produktu: první instantní polévky pro psy. Pozornost věnovaná detailům a péče ve výrobních procesech vyústí v krmivo, které předčí očekávání a nabízí vašemu psovi opravdovou nutriční hodnotu.

 PRO PSY VŠECH VELIKOSTÍ

• Zdraví a nutriční rovnováha : Chef Soup s 18 % bílkovin vyživuje vašeho psa zdravým a vyváženým způsobem, zajišťuje zdravou pokožky, vitalitu a podporu imunity.

• Produkt Hydracare: po nasáknutí vodou je konečným výsledkem chutná polévka s vysokým obsahem tekutiny s hydratačními vlastnostmi. Chef Soup poskytuje zvířeti potřebné kalorie, živiny a vysoký obsah vody, který je důležitý především v letních měsících a zajišťuje tak dobrou hydrataci psa.

• Chutné s každým soustem : Menu Chef Soup je vynikající také proto, že rýže zůstává až do konce lehce křupavá, takže je pro zvíře velmi chutná.

Chef Soup: Vaše perfektní volba pro každou příležitost

Chef Soup je ideálním společníkem, který uspokojí chuť vašeho psa v každém okamžiku jeho života. Ať už cestujete nebo jste doma, dobrota a pohodlí Chef Soup učiní z každým soustem vašeho věrného čtyřnohého přítele okamžitě šťastného.
 

Proč zvolit tuto polévku?

Kompletní jídlo za jednu minutu : Chef Soup umožňuje rychle a snadno připravit kompletní jídlo pro vašeho psa. Stačí přidat vodu z kohoutku a potěšení je na světě!

Lesklá srst: výživné složky pro zlepšení vzhledu a zdraví srsti

Bez nepořádku, bez zápachu: Zapomeňte na granule a mokré potraviny, které zanechávají nepořádek. Chef Soup je čistá, psi ji ocení a nezanechává v domácím prostředí nepříjemné pachy.

Skutečné produkty, ne chemikálie: Naše polévka je vyrobena pouze ze skutečných surovin, bez chemických přísad. Náš závazek kvality a bezpečnosti je absolutní.

Dotek domova: Chef Soup nabízí myšlenku domácího jídla, protože váš pes si zaslouží jen to nejlepší v chuti a pohodlí.

Ekologické balení: Nádoba je vyrobena z recyklovatelného papíru a lze ji znovu použít pro jiné potřeby v domácnosti, což prokazuje dobrý přístup k udržitelnosti a životnímu prostředí. S Chef Soup krmíte svého psa chutným a udržitelným způsobem, čímž přispějete k zelenější budoucnosti.

Jedinečnost Chef Soup

Chef Soup se nepodobá žádné jiné možnosti na trhu. Zatímco mnoho produktů se ošetřuje při vysokých teplotách, my jsme provedli inovaci tak, že prospěšné látky pro vašeho čtyřnohého přítele zůstávají nedotčené. 

Obsah je surový produkt neupravovaný při vysoké teplotě pro zachování živin, ve skutečnosti jsou ryby, zelenina, semena a další přísady pouze dehydratovány při nízké teplotě nebo lyofilizovány. 

Po otevření balení může majitel vidět každou jednotlivou ingredienci . Suroviny si proto kromě nutričních hodnot zachovávají i veškerou typickou chuť čerstvých produktů.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem