Centrum PETLANDO

 centrum

Zapojte se do revoluce péče o zvířata v PETLANDO, našem nově otevřeném centru, kde vášeň pro zvířata se setkává s inovací a pohostinností. V PETLANDO nejde jen o nákupy; jde o zážitek. Nabízíme širokou škálu produktů pro vaše čtyřnohé přátele, od nejnovějších hraček až po zdravou výživu, které zlepší jejich život. A pro vás? Připravili jsme útulný koutek, kde si můžete vychutnat prvotřídní kávu a lahodné čokoládové cukrovinky.

Pro naše chlupaté návštěvníky jsme připravili speciální menu dle denní nabídky, abychom zajistili, že i oni si odnesou nezapomenutelný zážitek. A když je řeč o péči, naše centrum nabízí širokou paletu služeb od rehabilitace pro malá zvířata, přes různé vzdělávací kurzy a semináře, až po možnost pronájmu prostoru pro vaše vlastní akce.

Navštivte PETLANDO a nechte se pohltit atmosférou, kde se spojuje pohoda, učení a bezpodmínečná láska k zvířatům. Objevte místo, kde každý den je oslavou života s našimi zvířecími společníky. Přidejte se k nám a staňte se součástí komunity, která sdílí vaši vášeň pro lepší a šťastnější život našich čtyřnohých přátel. V PETLANDO je každý vítán – ať už přicházíte za nákupy, relaxací, nebo obojím. 

CELÝ DUBEN MÁME PRO VÁS SPECIÁLNÍ AKCI! ZA KAŽDÝ NÁKUP V HODNOTĚ NAD 300KČ NA NAŠÍ PRODEJNĚ OBDRŽÍTE JAKO POZDĚKÁVNÍ BALÍČEK PAMLSKŮ ZDARMA. TĚSÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU!

 

Otevírací doba
Po-Pá 9:00-18:00
 
Telefon prodejna
+420 601 289 982   
 
Adresa centra
Frýdlantská 2492
738 01 Frýdek-Místek
(Letná - bývalá veterinární klinika)
mapa
 
Jak to u nás vypadá