Pronájem vnitřního prostoru

Máme pro vás skvělou nabídku – pronájem vnitřního prostoru určeného pro různé psí aktivity! Naše vnitřní tréninková místnost je ideální pro agility, dog dancing, individuální tréninky, workshopy a dokonce i soukromé akce, kde můžete být se svými mazlíčky. Chcete uspořádat např. narozeninovou party i s vašimi čtyřnohými parťáky? U nás žádný problém! :-)

Naše prostorná tréninková místnost (Petlando centrum) se nachází na adrese Frýdlantská 2492, 738 01 Frýdek-Místek (Letná - bývalá veterinární klinika). Díky teplotnímu komfortu je místnost vhodná pro tréninky v zimě i v létě.

Prostor o rozměrech 12 m x 7 m nabízí dostatek místa pro všechny vaše potřeby, je opatřen speciální neklouzavou fitness podložkou a část stěny je pokryta zrcadly. Pohodlné a bezplatné parkování přímo u Petlando centra je samozřejmostí.

Co aktuálně Petlando centrum nabízí a připravuje?

  • školení a workshopy,
  • skupinové výcviky,
  • puppy jógu,
  • individuální pronájmy,
  • školku pro štěňata, lekce vystavování, dog fitness ...( termíny zahájení jednotlivých kurzů se včas dozvíte ). 

Unikátní povrch: Naše tréninková plocha je opatřena speciálním neklouzavým povrchem, který změkčuje dopad a šetří klouby vašich mazlíčků i vás.

Šatna a toaleta: Součástí pronájmu je místnost, kterou můžete využít jako šatnu.

Bistro: Před nebo po tréninku si můžete odpočinout v našem bistru, kde najdete skvělé občerstvení pro vás i vaše čtyřnohé kamarády.

Přijďte si užít skvělý čas se svými pejsky v našem moderním a komfortním prostoru. Těšíme se na vás a vaše chlupaté přátele!

 

Pronájem místnosti k soukromým účelům vás zaujal? Mrkněte na ceník a podmínky pronájmu.