Pupalkový olej 1 l

Značka: Aniforte

Esenciální Omega-6 a Omega-9

- podporuje srst a kůži
- ze semene pupalky dvouleté
- bez syntetických přísad
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: A10000253
1 646 Kč
Pupalkový olej 1 l
Značka: Aniforte

AniForte® pupalkový olej pro psy a kočky je čistě přírodní podporou pro každodenní stravu vašeho zvířete. Olej se extrahuje ze semen pupalky obecné a jemně se lisuje. Pupalkový olej pro psy a kočky poskytuje vašim čtyřnohým přátelům esenciální omega-6 a omega-9 mastné kyseliny. Pupalkový olej pro psy a kočky má díky vysokému obsahu kyseliny gama-linolenové zklidňující účinek na citlivou pokožku a také zlepšuje buněčný metabolismus, reguluje tvorbu mazu a může pomoci i při svědění a podráždění kůže. To pomáhá podporovat stav srsti a kůže vašeho zvířete.

AniForte® pupalkový olej pro psy a kočky je čistě přírodní podporou pro každodenní stravu vašeho chlupatého kamaráda. Je bohatý na omega-6 mastné kyseliny (kyselina linolová a kyselina gama-linolenová) a omega-9 mastné kyseliny (kyselina olejová). Kyselina linolová je považována za nejdůležitější omega-6 mastnou kyselinu pro vaše zvíře. Psi a kočky si je nedokážou sami syntetizovat, a proto je musí zásobovat potravou. Náš pupalkový olej pro psy a kočky můžete snadno přidat do svého každodenního krmiva pro psy nebo kočky a dodat svému mazlíčkovi cennou kyselinu linolovou. Olej lze také přidat jako BARF olej do BARF stravy.

Složení:
Pupalkový olej (68,5 % kyselina linolová, 11,2 % kyselina olejová, 9,3 % kyselina y-linolenová)
 
Analytické komponenty:
Hrubý protein 0,1 %, hrubý tuk 99,0 %, hrubá vláknina 0,2 %, hrubý popel 0,2 %
 
Doporučené dávkování:

Psi na 10 kg: ½ čajové lžičky denně

Kočky: ¼ lžičky denně

Olej lze jednoduše přimíchat do jídla.

Poznámka: Skladujte na chladném, suchém místě a chraňte před světlem. Při správném skladování a bez kyslíku (neotevřené) mají oleje trvanlivost až 12 měsíců. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: