SKINPET HYDRO GEL HY 40 G

Značka: SkinPET

SkinPET® Hydro gel HY - Pro ošetření pooperačních ranpopálenin a nehojících se zranění. Urychluje hojení, zabraňuje dalším komplikacím. Brání rozvoji infekce. K ošetření vředů, prasklin, trhlin, pooperačních ran a popálenin

Očistěte ránu od nečistot, chlupů či peří a ošetřete oplachovým roztokem SkinPET® Super Spray. Poté naneste gel v dostatečné vrstvě přímo na postižené místo. Ránu můžete nakonec zakrýt neadherentním krytím. Gel aplikujte 1× za 1-2 dny. V případě hojení bez krytí doporučujeme aplikaci 2-3× denně. Je možná kombinace s dalšími preparáty včetně injekční aplikace antibiotik, nesteroidních antiflogistik a dalších preparátů. Nepoužívat současně s lokálními ATB (antibiotiky) v kolagenových nosičích. Může dojít ke snížení lokálních účinků ATB.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1277
395 Kč
SKINPET HYDRO GEL HY 40 G
Značka: SkinPET

SkinPET® Hydro Gel HY

Pooperační rány, popáleniny a nehojící se zranění jsou nepříjemné, bolestivé a vyžadují pravidelnou péči. SkinPET® Hydro Gel HY je speciální veterinární přípravek určený k ošetření nehojící se rány a zamezuje zjizvení postiženého místa. Kyselina hyaluronová obsažená v SkinPET® Hydro Gel HY urychluje hojení a zároveň brání ukládání kolagenu – tím eliminuje zjizvení tkáněOšetření zvládnete hravě doma a návštěvu veterináře můžete odložit na nezbytně nutnou událost. Především pravidelnou aplikací urychlíte hojení, zabráníte dalším komplikacím a vrátíte rychleji svého parťáka zpět do pohodového života.

Dopřejte svým parťákům péči SkinPET®

SkinPET® Hydro gel HY je ideální především k ošetření nehojících se ran, jako jsou vředy, praskliny, trhliny, píštěle, rozpadlé pooperační rány nebo popáleniny. Gel s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové podporuje a urychluje hojení kůže i sliznic, pomáhá zastavit krvácení, snižuje bolest i otok. Antimikrobiální složení brání rozvoji infekce, která je často komplikací pooperačních ran, popálenin a úrazů.

Šetrné složení

Díky svému šetrnému složení při aplikaci SkinPET® Hydro gel HY v ráně neštípe a nedráždí. Nebezpečí nehrozí ani v případě náhodného požití nebo olízání rány. Konzistence gelu navíc umožňuje aplikaci ve všech polohách, gel nestéká a perfektně přilne k postiženému místu.

Do každé lékárničky

SkinPET® Hydro Gel HY je nezbytnou součástí každé zvířecí lékárničky pro akutní i preventivní péči. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a hygiena
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: