SKINPET OPHTAL 60 ML

Značka: SkinPET

SkinPET® Ophtal - K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. Roztok používejte podle potřeby. Aplikujte 1–2 kapky do obou očí 3–4x denně. Pro čištění očí a očního okolí naneste roztok na vatu nebo gázu a místo vyčistěte. Pro výplach očí použijte větší množství roztoku. Roztok se neředí ani neoplachuje.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1272
475 Kč
SKINPET OPHTAL 60 ML
Značka: SkinPET

SkinPET® Ophtal

Stejně jako vás mohou i vaše zvířecí parťáky trápit problémy s očima – od alergických zarudnutí přes svědění, slzení až po syndrom suchého oka. Tyto potíže jsou způsobeny běžnými nečistotami v okolí. SkinPET® Ophtal udržuje oko čisté a je skvělým pomocníkem v pravidelné péči o oči. 

Vaši parťáci si zaslouží nejlepší péči

Superoxidovaný oční roztok SkinPET® Ophtal slouží k výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí od ospalek a jiných nečistot. Díky šetrnému složení roztok v oku neštípe ani nedráždí. Obsažený extrakt z borůvek zklidní podráždění očí, podporuje ostrost zraku i tvorbu kolagenu, který je pro zdraví očí velice důležitý. Roztok pomáhá bojovat proti škodlivým mikroorganismům, které způsobují zánět spojivek a zánět rohovky. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke každodennímu použití. 

Mějte SkinPET® Ophtal ve své domácí lékárničce a dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi prvotřídní péči. Předejdete tak zdravotním potížím i stresujícím a nákladným návštěvám veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a hygiena
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: