SKINPET OTIC 60 ml

Značka: SkinPET

Antiseptický roztok SkinPET® Otic - Na čištění uší našich věrných parťáků. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha. Aplikujte několik kapek do zevního zvukovodu ucha a jemně masírujte bázi ušního boltce. Po rozpuštění ušního mazu nechejte zvíře zatřepat hlavou. Zbytky mazu odstraňte kouskem vaty. Podle potřeby, stavu ucha a množství mazu aplikujte 1-3x denně, poté je možné interval prodloužit až na 1 x týdně.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1278
385 Kč
SKINPET OTIC 60 ml
Značka: SkinPET

SkinPET® Otic

SkinPET® Otic je roztok na čištění uší našich věrných parťáků. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Při pravidelném používání také zamezuje nadměrné tvorbě ušního mazu a přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

Prevence na prvním místě

Zánět uší patří mezi časté zdravotní problémy u psů a koček, které jsou způsobeny mimo jiné i nevhodnou a nepravidelnou péčí. Záněty uší jsou doprovázeny nepříjemným svěděním, otokem a bolestí, které mohou ovlivnit i jejich chování, což může vyústit v podrážděnost až v agresivitu vašeho parťáka. Takové stavy již často vyžadují návštěvu veterináře. 

Mezi další nepříjemné komplikace se mohou také patřit nechutenství, únava a horečka. Záněty uší se obvykle léčí podáním antibiotik, antimykotik či kortikosteroidů. Nejčastěji domácí mazlíčky trápí zánět vnějšího ucha, který může přejít v zánět středního a vnitřního ucha. Opakované prodělání nemoci může vyústit v nepříjemné chronické potíže. 

Správná péče o uši a pravidelná aplikace SkinPET® Otic mohou snadno předejít možným problémům s ušními záněty, které způsobují převážně bakterie, kvasinky a plísně.

Mějte zdraví svých parťáků pod kontrolou

SkinPET® Otic je nezbytnou součástí každé zvířecí lékárničky pro správnou preventivní péči o uši. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a hygiena
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: