SKINPET STOMA GEL HY 30 G

Značka: SkinPET

SkinPET® Stoma Gel HY - Pečuje o chrup vašeho mazlíčka, působí antisepticky a eliminuje riziko zánětu dásní. Pomáhá také zastavit krvácení, zklidňuje poranění sliznice, snižuje bolest i otok. Kyselina hyaluronová eliminuje riziko zjizvení tkáně a urychluje hojení. 

Dutinu ústní nejprve očistěte a postříkejte pro lepší eliminaci bakterií roztokem SkinPET® Super Spray. Poté naneste SkinPET® Stoma Gel HY v dostatečném množství na potřebné místo. V případě akutní péče o zranění aplikujte 3–4x denně podle potřeby. V případě prevence vzniku zubního kamene 1x denně.

SkinPET® Stoma Gel HY můžete kombinovat v případě potřeby i dalšími preparáty, včetně injekčních aplikací antibiotik, nesteroidních antiflogistik a dalších preparátů.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1270
390 Kč
SKINPET STOMA GEL HY 30 G
Značka: SkinPET

SkinPET® Stoma Gel HY

Problémy v dutině ústní jsou častým úkazem, které trápí vás, ale také naše parťáky. Špatný stav zubů a dásní a výskyt zubního kamene u našich zvířecích parťáků představují riziko periodontálních chorob, tedy například častých zánětů. Důsledkem je snížení kvality a délky života zvířete. Tyto zdravotní problémy jsou navíc doprovázené i nepříjemným zápachem z tlamy. Záněty začínají zubním plakem, který se usazuje na zubech a postupnou mineralizací z něj vzniká zubní kámen. Plak i zubní kámen jsou hojnou zásobárnou bakterií, a jejich metabolitů. Jak vysoký výskyt bakterií, tak jejich metabolitů zatěžují organizmus mazlíčků, mimo jiné i srdce a ledviny.

Záněty a zubní kámen patří mezi nejčastěji řešené problémy ve veterinárních ordinacích umí vašeho mazlíčka značně potrápit. Časem se pak může rozvinout i zánět dásní, který je bolestivý, krvácivý a velice nepříjemný. Dáseň ztrácí svou pružnost, pevnost a je nadměrně prokrvena. Tato degradace dásně a přítomný zubní kámen obnažuje uchycení zubů a tím je uvolňuje.

Správná a pravidelná péče o zvířecí tlamu má tedy stejný význam, jako u nás, u jejich páníčků!

Pečujte o chrup vašeho mazlíčka bez bolesti a stresu

SkinPET® Stoma Gel HY s kyselinou hyaluronovou podporuje hojení rány, působí antisepticky, eliminuje riziko sekundárního zánětu, vytváří vlhké prostředí, které podporuje přirozené hojení. Pomáhá také zastavit krvácení, zklidňuje poranění sliznice, snižuje bolest i otok. Kyselina hyaluronová eliminuje riziko zjizvení tkáně a urychluje hojení. Díky gelové konzistenci přípravek po aplikaci nestéká a výborně přilne k místu rány. Šetrné a netoxické složení nezpůsobuje alergie a nebezpečí nehrozí ani při požití. Aplikace je bezbolestná, gel neštípe ani nepálí. 

Regenerační, zklidňující a anetiseptický Stoma Gel HY oceníte jak při poranění, tak po chirurgických zákrocích, jako je extrakce zubů, ošetření zubního kamene, přerostlých dásní nebo jiných potížích v dutině ústní. Je ideální také jako první pomoc při akutním zánětu nebo chronických zánětech v dutině ústní. 

Mějte SkinPET® Stoma Gel HY ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a hygiena
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: