SKINPET SUPER SPRAY 500 ML

Značka: SkinPET

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň. Sprej aplikujte na poraněná místa postřikem, omytím nebo protřením sterilním tamponem. Neoplachujte. Podle potřeby aplikujte několikrát denně. Pokud je to nutné, odstraňte ochlupení z poraněné oblasti. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1279
785 Kč
SKINPET SUPER SPRAY 500 ML
Značka: SkinPET
9350 skinpet super spray
Novinka

SkinPET® Super Spray

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Zároveň je ideální pro dezinfekci povrchů a předmětů v domácnosti. Infekce patří mezi obávané komplikace ran po zranění nebo operaci. Každou ránu je nutné důkladně vyčistit, dezinfikovat a zbavit všech patogenů. Správným ošetřením a následnou péčí o ráno snížíte riziko nepříjemných a mnohdy život ohrožujících komplikací na minimum.

SkinPET® Super Spray působí antisepticky, snižuje mikrobiální zátěž ran a vytváří vlhké prostředí, které podporuje přirozený proces hojení, a eliminuje riziko infekce. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň. SkinPET® Super Spray je ideální pro ošetření ran, meziprstních prostor, záhybů kůže, proleženin, plísňových onemocnění kůže nebo chronických a nehojících se ran. Hodí se také pro ošetření míst po odstranění klíštěte.

Skvěle čistí a eliminuje zápach ze srsti

Navíc, pokud se váš čtyřnohý kamarád na procházce znečistí v něčem, co vám zrovna nevoní, není nic jednoduššího, než aplikovat SkinPET® Super Spray, který perfektně eliminuje zápach. U dlouhosrstých plemen ho oceníte také při čištění srsti v okolí řitního otvoru. Produkt je bezpečný pro každodenní použití, proto ho můžete bez obav aplikovat podle potřeby. 

SkinPET® TIP: SkinPET® Super Spray můžete použít k dezinfekci pelíšků, misek, hraček, zvířecích toalet a dalších povrchů nebo míst, kde se mazlíček rád pohybuje. Aplikací předcházíme výskytu škodlivých bakterií, parazitů, plísní, virů, které se přirozeně vyskytují ve slinách, srsti nebo moči zvířat a mohou být pro zdraví člověka nebezpečné. Sprej můžete aplikovat také přímo na srst, ideálně po návratu z procházky, kde mazlíček přichází do styku s velkým množstvím patogenních organismů, které může na srsti zavléct do domácnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a výživa
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: