Wobble Turquoise

Značka: LickiMat

Autentický LickiMat ® Boredom Buster pro psy. Spousta zábavy. Perfektní pro psí pamlsky, jogurt, arašídové máslo, pomazánky, syrové krmivo, tekuté krmivo, krmivo pro domácí mazlíčky. Pomalé krmítko, zdravá a zábavná alternativa misky na pomalé krmení. Dostupné v různých barvách.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: LM5801TR-R/1842
379 Kč
Wobble Turquoise
Značka: LickiMat

SNIŽUJE ÚZKOST, NUDU A DESTRUKTIVNÍ CHOVÁNÍ – LickiMat pomáhá uklidnit a uklidnit vašeho psa, když si užívá svůj oblíbený pamlsek. Skvělá alternativa k čenichové podložce pro psy. Podporujte klidné chování svého psa během stresujících období, jako jsou bouřky, ohňostroje a návštěvy veterináře. Při prvním seznámení s LickiMatem nezapomeňte na svého mazlíčka dohlížet.


VÝZVA – ODMĚNA – ZÁBAVA: Kouzlo LickiMat Wobble spočívá v tom, že vyzývá vašeho psa, aby olízl pamlsek a jídlo, aby byl odměněn. To dramaticky zpomalí proces a prodlouží jejich požitek s menším množstvím kalorií. Akce "kolébání" podporuje extra ZÁBAVU!


DOPORUČUJEME PRO PSY VŠECH VELIKOSTÍ – texturované vzory LickiMat jsou navrženy tak, aby potěšily psí jazýčky a pracovaly se všemi druhy pamlsků a krmiv, od jogurtu, arašídového másla a všech druhů roztíracích pamlsků až po syrové, mokré, suché a tekuté potraviny. Olizování zvyšuje chuťový vjem a umožňuje vašemu mazlíčkovi vychutnat si jen malé množství jídla. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům.


PODPORUJE OLIZOVÁNÍ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování pro psy i kočky. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho domácího mazlíčka a produkují více slin napomáhajících lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně škrábe částice jídla a bakterie způsobující zápach z jazyka vašeho mazlíčka, čímž podporuje svěžejší dech.


PODÁVEJTE ZDRAVÉ POCHUTINKY – LickiMat vám umožňuje podávat širokou škálu pamlsků: jogurt, arašídové máslo, pyré, pomazánky a všechny druhy organických a zdravých pochoutek schválených pro domácí mazlíčky. Kouzlo LickiMat spočívá v tom, že vyzvat vašeho psa, aby olízl pamlsek ze vzorovaného povrchu, aby byl pamlskem odměněn, dramaticky zpomaluje proces a prodlužuje jeho požitek. Méně kalorií, zdravější pochoutky a delší výdrž.


POMALEJŠÍ KRMENÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jedení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa k miskám s pomalým krmením. Potraviny a pamlsky můžete dokonce zmrazit na podložce pro pomalejší a příjemnější krmení.


ALTERNATIVA K MISCE – LickiMat je dokonalou náhradou za všechny misky pro kočky a existuje široká škála designů a barev, aby vyhovovaly vašim preferencím. LickiMat je také dokonalou náhradou psí misky pro malá a středně velká plemena psů. Můžete podávat syrové, mokré, suché i tekuté jídlo současně, aniž byste dělali nepořádek.


VELMI SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Lze mýt v myčce. R


Vyrobeno z netoxického potravinářského TPR

17 x 17 x 8 cm/ 6,5″ x 6,5″ x 3,1″

vhodné pro všechny psy (nejprve párkrát dohlížejte na zvíře, dokud si nebudete jisti, že misku nerozkousají)

mrazák bezpečné

šetrné k mikrovlnné troubě

vhodné do myčky

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a podložky
Hmotnost: 0.5 kg
Mazlíček: Pes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: