BARF-Line prášek z hovězí krve 250 g

Značka: Aniforte

BARF-Line prášek z hovězí krve

Doplněk BARF bohatý na živiny

- Zabraňuje příznakům nedostatku výživy
- Optimální doplněk ke krmení čerstvým masem
- Podporuje výkon
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: A10002157
189 Kč
BARF-Line prášek z hovězí krve 250 g
Značka: Aniforte
barf line rinderblut pulver 532113 3000x
Novinka

Prášek z hovězí krve pro psy a kočky

Hovězí hemoglobin - ideální doplněk BARF

AniForte® prášek z hovězí krve pro psy a kočky všech věkových kategorií je cenným doplňkem krmiva pro podporu druhově vhodného (syrového) krmení. Moučka z hovězí krve se skládá z čisté plné krve skotu a je důležitým zdrojem hemoglobinu. Pro udržení vysokého množství hemoglobinu v krvi se suší rozprašováním šetrným procesem. Krev přirozeně obsahuje mnoho minerálů jako draslík, sodík, fosfor, hořčík a vápník a je bohatá na důležité stopové prvky (železo, cín, měď a mangan).

Krev obsahuje velké množství esenciálních aminokyselin, které jsou stavebními kameny bílkovin a jsou důležité pro hladké procesy v organismu. Tělo si tyto aminokyseliny nedokáže vyrobit samo, proto je musí přijímat potravou.

- Zabraňuje příznakům nedostatku výživy

- Podporuje krvetvorbu, metabolické procesy a budování svalů

- K výrobě energie

- 100% přírodní zdroj živin s řadou pozitivních vlastností

AniForte® prášek z hovězí krve se doporučuje pro každodenní stravu psů a koček s čerstvým masem (BARF), konzervovaným čistým masem nebo vařeným jídlem a obohacuje jídla.

Vysoce kvalitní živiny mohou sloužit jako důležitý zdroj energie a jako základní stavební kámen při vývoji a udržování tkání, svalů a metabolických procesů.

Prášek z hovězí krve je také zvláště vhodný pro psy a kočky ve fázi regenerace nebo ve zvýšené zátěži, jako jsou chovní psi, lovečtí psi, sportovní psi nebo dokonce služební psi. Zde může být moučka z hovězí krve cenným přínosem a má pozitivní vliv na regeneraci, výkonnost a pohodu našich zvířat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a výživa
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: