Catessy kousky v želé s míchanou zeleninou 4 druhy v balení

Catessy kousky v želé s míchanou zeleninou
- v balení 12 ks kapsiček ( 1 kapsička 100g)
- 4 druhy 
3 x 100 g s hovězím masem v rajčatovém želé: nejlepší hovězí maso přelité šťavnatým rajčatovým želé
3 x 100 g s kachním masem v mrkvovém želé: gurmánská kachna vylepšená zdravým mrkvovým želé
3 x 100 g s lososem ve špenátovém želé: jemný losos citlivě připravený se šťavnatým špenátovým želé
3 x 100 g s kuřecím ve vaječném želé: šťavnaté kuře podávané s výživným vaječným želé
 
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 4819385
238 Kč
Catessy kousky v želé s míchanou zeleninou 4 druhy v balení

Krmivo Catessy kousky v želé s míchanou zeleninou přináší Vašemu tygříkovi gurmánský zážitek. Velké kousky masa a ryby ve šťavnatém želé se zeleninou a vejcem nadchnou svou chutí každou kočku. Různorodost stravy zajišťují čtyři různé příchutě v balení. Kapsičky jsou s lahodným hovězím masem, gurmánskou kachnou, jemným lososem nebo se šťavnatým kuřecím masem jsou doplněny zdravou zeleninou. Želé obsahuje buď rajčata, která zrála na slunci, zdravou mrkev, šťavnatý špenát nebo vydatné vejce, tato kombinace zajišťuje gurmánský zážitek. Šťavnaté želé pokrývá část denní potřeby tekutin. Kapsičky Catessy jsou jemně uzené, díky tomu jsou zachovány kvalitní ingredience a lahodná chuť. Kapsičky dávají Vašemu tygříkovi důležité minerály a vitamíny, které jsou nezbytné pro zdraví Vaší kočky. Kapsičky jsou vyrobené v Německu a neosahují přidaný cukr a konzervační látky a obilí. Míchané balení 12 kapsiček po100 g se skládá ze čtyř lahodných variant.

Složení:
s hovězím v rajčatovém želé: Maso a vedlejší produkty živočišné výroby (5 % hovězí), zelenina (4 % rajčata), minerály, inulin (0,1 %). Bez barviv a konzervačních látek. Bez přidaného cukru.

s lososem a špenátovém želé: Maso a vedlejší produkty živočišné výroby, ryby a vedlejší produkty z ryb (5% s lososem), zelenina (4 % špenát), minerály, inulin (0,1 %). Bez barviv a konzervačních látek. Bez přidaného cukru.

s kachnou v mrkvovém želé: Maso a vedlejší produkty živočišné výroby (5 % kachna), zelenina (4 % mrkev), minerály, inulin (0,1 %). Bez barviv a konzervačních látek. Bez přidaného cukru.

s kuřecím ve vajíčkovém želé: Maso a vedlejší produkty živočišné výroby (5 % kuřecí), vejce a vedlejší produkty z vajec (4 % vejce), minerály, inulin (0,1%). Bez barviv a konzervačních látek. Bez přidaného cukru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervy, skleničky, kapsičky a paštiky
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: