Flexactiv 120 kapslí

Značka: vetfood

FlexActiv je produkt s vyváženým složením zajišťujícím správné fungování pohybového aparátu u psů a koček.

Obsahuje 10 účinných látek: boswellia, ďáblův dráp, MSM, mangan, vitamín C, vitamín D, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, slávky zelené a kyselina hyaluronová, díky čemuž přispívá k lepší výživě kloubů, zlepšení jejich pohyblivosti a správné tvorbě kostí mladých zvířat.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: FLA/1
655 Kč
Flexactiv 120 kapslí
Značka: vetfood

FlexActiv je produkt s vyváženým složením zajišťujícím správné fungování pohybového aparátu u psů a koček.

Obsahuje 10 účinných látek: boswellia, ďáblův dráp, MSM, mangan, vitamín C, vitamín D, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, slávky zelené a kyselina hyaluronová, díky čemuž přispívá k lepší výživě kloubů, zlepšení jejich pohyblivosti a správné tvorbě kostí mladých zvířat. Doporučuje se zejména štěňatům a koťatům při intenzivním růstu a vývoji kloubní chrupavky, dospělým zvířatům s kloubními dysfunkcemi a aktivním psům k optimální výživě pohybového aparátu.

Složení: glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, želatina (skořápka), methylsulfonylmethan (MSM), stearát hořečnatý, prášek ze slávky zelené (Perna canaliculus), hyaluronát sodný.

SENZORICKÉ DOPLŇKOVÉ LÁTKY: extrakt z Boswellia serrata, extrakt z ďáblova drápu (Harpagophytum procumbens)

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (v 1 kg): vitamin C (kyselina askorbová) 25,3 g, vitamin D3 (cholekalciferol) 113 800 m.j., mangan (bisglycinát manganatý) 3,0 g

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 30,6%, hrubá vláknina 0,3%, hrubý tuk 4,2%, hrubý popel 15,8%, sodík 0,2%, hořčík 0,2%, draslík 3,2%, síra 6,3%

POUŽITÍ: Doporučené denní množství přípravku, který má být podáván s krmivem podle jeho tělesné hmotnosti:

  • Kočky: 1/2 kapsle
  • Psi do 20 kg: 1 kapsle
  • Střední psi 20-40 kg: 2 kapsle 
  • Psi nad 40 kg: 3 kapsle       

Nejlepší je použít v terapiích 3-4 měsíců. V případě potřeby je možné kapsli otevřít a obsah smíchat s krmivem. Pokud je způsob krmení založen pouze na suchém krmivu, měl by být mírně navlhčen, aby byla zajištěna dobrá přilnavost obsahu kapsle a jeho úplný příjem.

DALŠÍ INFORMACE: Všechny suroviny jsou lidské kvality.

SKLADOVÁNÍ: V suchu, při pokojové teplotě.

OBSAH BALENÍ: 120 kapslí HMOTNOST KAPSLE: 1180 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a výživa
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: