GIGwi - plameňák na šňůrku

Značka: GiGwi

Roztomilý plyšový plameňák, který má ve své výplni šantu kočičí je hračka navržena jako "finger teaser", což znamená, že je určený k interaktivní hře mezi vámi a vaší kočkou. Tento design umožňuje simulovat pohyb kořisti a vyvolávat zájem a reakce u kočky. 

 

Velikost : S (22 cm)                                                                                                                                                                                                Hmotnost  : 0,036 kg

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: GIG7457
215 Kč
GIGwi - plameňák na šňůrku
Značka: GiGwi
966x1200
Novinka

Plameňák je vybaven kočičí šantou, která se nachází uvnitř jeho vycpávky. Je zdoben drobnými detaily, jako jsou peříčka a rolničky, které mohou ještě více zvýšit zábavu a zájem kočky.

Šanta kočičí (Nepeta cataria) je aromatická bylina, která obsahuje látku nazývanou nepetalaktón. Tato látka je známa svou schopností vyvolat u některých koček hravost a zvýšenou aktivitu.

Celkově je plameňák navržen tak, aby poskytoval vaší kočce zábavu, stimuloval její lovecké instinkty a podporoval interakci mezi vámi a vaším kočičím přítelem. Může to být skvělý způsob, jak posílit váš vztah s kočkou a poskytnout jí hodiny zábavy a aktivního pohybu.
 
 
 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: