GIGwi - veverka na šantu kočičí vel.S

Značka: GiGwi

Malá plyyšová veverka je rozkošná měkká hračka, která obsahuje vyměnitelný sáček s šantou kočičí. Vzhled i obsah jsou dobrým lákadlem pro vaši kočku.

Šanta kočičí je přírodní, nenávyková bylina, která podporuje herní chování u koček.

Velikost : S (11 cm)                                                                                                                                                                                                  Hmotnost : 0,035 kg

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: GIG7059
215 Kč
GIGwi - veverka na šantu kočičí vel.S
Značka: GiGwi
GIGwi - veverka na šantu kočičí vel.S
Novinka

Veverka je vyrobena z měkkého a jemně chlupatého materiálu, který připomíná kožíšek, aby poskytovala kočce přirozený podnět ke hraní. 

Vnitřní část veverky obsahuje malou kapsu, do které se vkládá sáček s šantou kočičí. Tento sáček může být vyjmutelný a nahraditelný, což umožňuje snadné obnovení vůně šanty kočičí nebo její změnu, pokud se sáček opotřebí.

Šanta kočičí (Nepeta cataria) je aromatická bylina, která obsahuje látku nazývanou nepetalaktón. Tato látka je známa svou schopností vyvolat u některých koček hravost a zvýšenou aktivitu.

Celkově je tato hračka přitažlivá díky svému roztomilému a pro kočky přirozenému vzhledu, chlupaté textůře a přidanému půvabu šanty kočičí, což ji činí ideální volbou pro zábavné hrací dobrodružství pro vašeho kočičího přítele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: