GIGwi - myš na šantu kočičí vel.S

Značka: GiGwi

Malá plyyšová myš je měkká hračka, která obsahuje vyměnitelný sáček s šantou kočičí. Vzhled i obsah jsou dobrým lákadlem pro vaši kočku.

Šanta kočičí je přírodní, nenávyková bylina, která podporuje herní chování u koček.

Velikost : S (15cm)                                                                                                                                                                                                      Hmotnost : 0,034 kg


Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: GIG7051
215 Kč
GIGwi - myš na šantu kočičí vel.S
Značka: GiGwi
GIGwi - myš na šantu kočičí vel.S
Novinka

Myš je vyrobena z měkkého a jemně chlupatého materiálu, který připomíná kožíšek. Působí tak realisticky a přirozeně pro přilákání pozornosti kočky.

Vnitřní část myši obsahuje malou kapsu, do které se vkládá sáček s šantou kočičí. Tento sáček může být vyjmutelný a nahraditelný, což umožňuje snadné obnovení vůně šanty kočičí nebo její změnu, pokud se sáček opotřebí.

Šanta kočičí (Nepeta cataria) je aromatická bylina, která obsahuje látku nazývanou nepetalaktón. Tato látka je známa svou schopností vyvolat u některých koček hravost a zvýšenou aktivitu.

Celkově je tato hračka přitažlivá pro kočky díky svému přirozenému vzhledu, textůře a přidanému půvabu šanty kočičí, což ji činí ideální volbou pro zábavné hrací dobrodružství pro vašeho kočičího přítele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: