Iso-dog Essential junior maxi 14 kg

Značka: Iso-dog

Iso-dog Essential Junior Maxi je vysoce kvalitní kompletní krmivo pro rostoucí psy velkých plemen (Živá hmotnost dospělého psa vyšší než 25 kg).

Je určeno pro všechna štěňata starší 4 týdnů a svým nutričním složením zaručuje vyvážený a harmonický růst až do dospělosti. Potřeba bílkovin (29 %) byla přizpůsobena zvýšeným potřebám rostoucích štěňat velkých plemen. Obsah tuku (14 %) a záměrně snížený obsah energie v potravině mají zabránit rychlému růstu a předejít tak případným problémům s kostmi.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1632 EM 14
1 299 Kč
Iso-dog Essential junior maxi 14 kg
Značka: Iso-dog

Iso-dog Essential Junior Maxi je vysoce kvalitní kompletní krmivo pro rostoucí psy velkých plemen (Živá hmotnost dospělého psa vyšší než 25 kg).

Je určeno pro všechna štěňata starší 4 týdnů a svým nutričním složením zaručuje vyvážený a harmonický růst až do dospělosti. Potřeba bílkovin byla přizpůsobena zvýšeným potřebám rostoucích štěňat velkých plemen. Obsah tuku 14 % a záměrně snížený obsah energie v potravině mají zabránit rychlému růstu a předejít tak případným problémům s kostmi.

Nutriční výhody:

  • BOHATÝ NA KUŘATA - Drůbež jako jediný zdroj živočišných bílkovin.
  • ZDRAVÝ RŮST - Optimální velikost granulí zajišťuje dobrou žvýkací aktivitu.
  • KLOUBY & KOSTI - Glukosamin a chondroitin podporují funkčnost chrupavek a kloubů.
  • OCHRANA BUNĚK -  Přírodní antioxidanty jako beta-glukany v kvasnicích a vitamín E stimulují přirozenou obranyschopnost a chrání buňky těla.
  • OPTIMÁLNÍ TRÁVENÍ -  Prebiotika, manno-oligosacharidy a frukto-oligosacharidy, obsažené v kvasnicích a ovocných nebo zeleninových dřeních, podporují zdravou střevní flóru pro optimální trávení. Zlepšují konzistenci stolice a snižují tvorbu nežádoucích střevních plynů.
  • KŮŽE & SRST omega-3 mastné kyseliny hrají důležitou roli pro lesklou srst a zdravou funkci kůže. Lněná semínka a rybí oleje jako přírodní zdroje Omega-3 také poskytují vhodnou hladinu zinku, vitamínu E a biotinu.

Složení:

Drůbeží maso 60%, kukuřice, rýže, drůbeží tuk, kukuřičný protein, jablečné výlisky, lněné semínko, řepné řízky, pivovarské kvasnice, rybí moučka, rohovník, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, glukosamin, chondroitin, extrakt z juky.

Ingredience:

Vlhkost: 9,0 %, Bílkoviny: 29,0 %, Obsah tuku; 14,0 %, hrubý popel 6,9 %, hrubá vláknina: 2,7 %, vápník: 1,6 %, fosfor: 0,8 %, draslík: 0,6 %, sodík: 0,45 %, hořčík: 0,12 %, mastné kyseliny omega-6: 2,8 %, mastné kyseliny omega-3: 0,5 %, beta-glukany: 250 mg/kg

Nutriční doplňkové látky (/kg):

Vitamin A: 25 000 IU, Vitamin D: 1 600 IU, Vitamin E (alfa-tochoferol): 200 mg, Vitamin C: 150 mg, Biotin: 1,6 mg, Jód (jodičnan vápenatý): 1,6 mg, železo (síran železnatý); 70 mg, mangan (síran manganatý): 27 mg, měď (síran měďnatý): 10 mg, zinek (síran zinečnatý): 140 mg, zinek (hydrát chelátu glycinu a zinku): 20 mg, selen (seleničitan sodný): 0,45 mg, glukosamin: 120 mg, chondroitin: 200 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo
Hmotnost: 12 kg
Mazlíček: Pes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: