Jack and Vanilla - vodítko, modré, vel. S, 7mm x120cm

Značka: Jack and Vanilla

Sportovní vodítko s praktickým systémem click pro bezpečné a spolehlivé připnutí. Vodítko je opatřeno reflexním pruhem, který zvyšuje viditelnost a bezpečnost ve tmě. Rukojeť zajišťuje pohodlnou polohu při turistice. 

Velikost S : rozměry 120 x 0,7 cm, hmotnost 0,07 kg

 

Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: EXPLE5020
340 Kč
Jack and Vanilla - vodítko, modré, vel. S, 7mm x120cm
Značka: Jack and Vanilla
Jack and Vanilla - vodítko, modré, vel. S, 7mm x120cm
Novinka

Sportovní vodítko s inovativním click systémem poskytuje nejenom bezpečné a spolehlivé připojení, ale také pohodlí a styl během venčení vašeho psa. Díky praktickému click mechanismu můžete rychle a snadno připnout nebo odpojit psa, což usnadňuje jakékoli situace během procházky.

Jeho reflexní pruh je skvělým bezpečnostním prvkem, který zvyšuje viditelnost psa ve tmě, což je zvláště užitečné při večerních nebo nočních procházkách. To znamená, že nejenom zůstane pejsek v bezpečí, ale také bude lépe viditelný pro ostatní lidi a řidiče.

Rukojeť vodítka je ergonomicky navržena tak, aby ti poskytovala pohodlný úchop a pevnou kontrolu nad psem, ať už jste kdekoliv. To je zvláště důležité při dlouhých procházkách nebo během turistických výletů, kde potřebuješ mít jistotu, že držíš svého psa pevně a bezpečně.

A co se týče vzhledu, toto vodítko je skvělým doplňkem pro psího společníka. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: