Obojek Petlando 40 mm maskáčové 38-47 cm

Značka: PETLANDO

Náš látkový obojek PETLANDO se speciální přezkou Cobra a magnetickým úchytem je ideálním obojkem pro vašeho psa v každé situaci. Zajistí bezpečnost vašeho psa na procházkách, v přírodě a především při sportu a dalších aktivitách. S módním volnočasovým obojkem je váš pes vždy "dobře zajištěn". 

 

Položka byla vyprodána…
Kód: 1070-1
1 685 Kč
Obojek Petlando 40 mm maskáčové 38-47 cm
Značka: PETLANDO
SA103329 Enhanced NR
Novinka

Obojek „Multicam black" 40mm 

Náš 40 mm široký obojek s pevnou přezkou COBRA a praktickým úchytem pro přidržení psa, je ideálním obojkem v každé situaci. Ať už je to stylový vzhled na procházce, touláním se přírodou nebo bezpečný společník při sportu. S bezpečným volnočasovým obojkem od PETLANDO je váš pes vždy "dobře zajištěný". 

Pokud jde o spojovací přezku, spoléháme na výrobce AustriAlpin, který je široce známý z horolezectví. 

Díky extrémně vysokému zatížení tvoří spona Cobra od AustriAlpin srdce našeho obojku. Jejich bezpečnost je zajištěna snadným použitím. Dvě velké uzavírací části jsou uzavřeny intuitivně a rychlostí blesku. Už žádné zbytečné a otravné zapínání s plastovými přezkami! Přezka je odolná proti nárazu, tlaku, tahu a otevírá se pouze tehdy, když jsou obě pojistky stlačeny současně, a nabízí tak nejvyšší úroveň zabezpečení. To znemožňuje neúmyslné uvolnění, například rychlým uchopením obojku. 

Dvě vrstvy vysoce pevného 40mm popruhu sešitého dohromady dodávají obojku potřebnou stabilitu. Kroucení límce je prakticky nemožné. Kromě dokonalé ovladatelnosti slouží široká kontaktní plocha také k zajištění velmi vysoké úrovně komfortu, včetně praktické rukojeti u obojku. 

Neexistují žádné tvrdé, nepříjemné hrany, které by mohly psa jakkoli dráždit. Přezka Cobra je na vnitřní straně lemována popruhem, takže žádné kovové části neleží přímo na krku psa. 

Díky své nekonečně variabilní nastavitelnosti lze obojek dokonale individuálně přizpůsobit obvodu krku psa a roste s mladými psy. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obojky, vodítka a postroje
Mazlíček: Pes
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: