Iso-dog SPECIAL WHITE HAIR ADULT SENSITIVE Lamb & Rice

Special White Hair Adult Sensitive Lamb & Rice je kompletní bezlepkové krmivo pro citlivé dospělé psy s bílou srstí všech plemen. Tato receptura byla speciálně vyvinuta ve spolupráci se švýcarským výrobcem krmiv, švýcarskými veterináři, klubem BŠO a zástupcem fyziterapie zvířat ( I. Horáková CertCAAPR )

Dostupnost:
Zvolte variantu
Výrobce:
Hmotnost:
3 kg
Běžná cena:
od 499 Kč
Kód zboží:
Zvolte variantu
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu
Vyberte variantu:
Cena dle vybrané varianty:
od 499 Kč
od 433,91 Kč bez DPH
ks

Special White Hair Adult Sensitive Lamb & Rice je kompletní bezlepkové krmivo pro citlivé dospělé psy s bílou srstí všech plemen od 12. měsíců
Hodí se pro psy s bílou i černou srstí, jelikož nezpůsobuje reznutí srsti u černosrstých plemen a u bílosrstých plemen brání zbarvování srsti do nežádoucích odstínů. Krmivo neobsahuje žádné složky, které by přispívalo k nežádoucímu zbarvení srsti. Přispívá ke zklidnění podrážděného trávicího systému (zvracení nebo průjem) a může pomoci snížit chronické svědění v případě potravinové intolerance .
Obsahuje dobře stravitelné živiny, a to v podobě jehněčího masa ze švýcarských farem jako jediný zdroj bílkovin, rýži jako lehce stravitelný bezlepkový sacharid a další vitamíny.

Složení:
Sušené jehněčí maso (nejméně 20% = čerstvé maso ~60%) , hnědá rýže (19 %), bílá rýže (18 %), bramborový protein, živočišný tuk, celé lněné semínko, extrudované lněné semínko, pivovarské kvasnice, rostlinná vláknina, frukto-oligosacharidy, mannan-oligosacharidy, minerální látky, 1,6 %, vápník 1,5 %, fosfor 0,9 % , vitamíny.

Analytické složky: 

Hrubý protein 26,5 %, hrubý tuk 16,5 %, hrubý popel 7,2 %, hrubá vláknina 2,4 %, omega-6 mastné kyseliny 3,7 %, omega-3 mastné kyseliny 0,62 %, vápník 1,5 %, fosfor 0,9 %, inulin 0,1 %, beta- glukan 250 mg/kg.

Počet Kg 3 kg

Máte dotaz k použití nebo složení produktu? Zeptejte se, jsme tu pro vás. 

100 % 1 hodnocení
1x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    Přestože krmím převážně masem, občas se hodí mít v záloze granule. A tyhle jsou boží. Chutnají i mým vybíravým psům, navíc je super, že mají dobře nastavené poměry vitamínu atd. a tím pádem mi psi nebudou rezavět.