TUFF Soother Purple TUFF Soother Purple

Autentický LickiMat TUFF Soother je tlumič úzkosti, rozptylovač a zaháněč nudy pro psy. Perfektní pro psí pamlsky, jogurty, pomazánky, ovocné pyré, vývar z kostí, tekuté krmivo. Pomalé krmítko, zdravá a zábavná alternativa misky na pomalé krmení. Dostupné v různých barvách.

Dostupnost:
Skladem
Záruka:
24 měsíců
Kód zboží:
LM9022PU-DR
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu
Cena:
329 Kč
271,90 Kč bez DPH
ks

SNIŽUJE ÚZKOST, NUDU A DESTRUKTIVNÍ CHOVÁNÍ – Veterináři vyvinutý LickiMat pomáhá uklidnit vašeho psa, když si užívajá svůj oblíbený pamlsek tím, že pomáhá uvolňovat endorfiny díky opakovaného olizování. Skvělé, když odcházíte z domova, skvělé pro stresující chvíle, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, koupel, stříhání nehtů, zotavení ze zranění, stejně jako bouřky a ohňostroje. Při prvním seznámení s LickiMatem nezapomeňte svého mazlíčka trénovat a dohlížet na něj.


ZÁBAVA A ROZPTÝLENÍ – LickiMat Soother vám umožní vytvořit zdravou a nízkokalorickou zábavu a rozptýlení pro vašeho psa pomocí široké škály pamlsků: jogurtu, pyré, vývaru z kostí, dětské výživy, ovocných pomazánek a všech druhů organických a zdravých domácích mazlíčků. schválené pamlsky. Kouzlo LickiMat je výzva olíznout pamlsek nebo jídlo ze vzorovaného povrchu, abyste byli odměněni pamlskem a příjemným olizováním. Skvělé pro Zoom hovory.


POMALEJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jezení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa k miskám na pomalé krmení pro malé a střední psy. Potraviny a pamlsky můžete dokonce zmrazit na podložce pro pomalejší a příjemnější krmení.


TUFF A BEZPEČNÉ V MYČCE – LickiMat Tuff je navržen tak, aby byl odolný proti žvýkání, byť není nezničitelný. Na všechna štěňata a nezbedy musíte dohlížet a trénovat je. LickiMat Tuff je zcela vhodný pro mytí v myčce, a pokud má vaše myčka cyklus sušení při vysoké teplotě, doporučujeme horní patro.


VETERINÁŘI DOPORUČUJEME PRO PSY – texturované vzory LickiMat jsou navrženy tak, aby stimulovaly jazyk vašeho psa. Olizování zvyšuje chuťový vjem a umožňuje vašemu mazlíčkovi vychutnávat si jen malé množství jídla nebo pamlsku po delší dobu. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům a také se používají pro psy zotavující se z lékařských procedur.


ZLEPŠENÉ ÚSTNÍHO ZDRAVÍ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho mazlíčka; produkce více slin napomáhá lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně seškrabuje částečky potravy z jazyka vašeho psa a podporuje svěží dech.


POKUD MÁTE ŠTĚŇÁTKO S ROSTOUCÍMI ZUBKY NEBO NEZBEDNÉHO PSA, KTERÉ CHCE VŠECHNO ŽVÝKAT, OBJEDNEJTE SI  TAKÉ LICKIMAT KEEPER™


Pro zábavnou interakci a různé typy jídla/pamlsek jsou k dispozici tři designy TUFF:  Soother, Buddy a Playdate. Dudlík LickiMat TUFF s designem hrotu kartáčku je ideální pro měkké a tekuté pochoutky, jako je jogurt, pyré, omáčka nebo tekuté pochoutky a jídla.


Vyrobeno z netoxického potravinářského TPR (guma) a polypropylenu (základna)

20 x 20 cm / 8″ x 8″

Vhodné pro všechny psy (poprvé párkrát na domácího mazlíčka dohlížejte a trénujte, dokud si nebudete jisti, že nebudou žvýkat podložku)

Mraznička bezpečná

Vhodné pro mikrovlnnou troubu

Vhodné do myčky

Bez BPA, Bez PVC, Bez silikonu, Bez ftalátů

Recyklovatelné

Máte dotaz k použití nebo složení produktu? Zeptejte se, jsme tu pro vás. 

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.