SKINPET CHLORHEX SHAMPOO 0,5% 236 ml

Značka: SkinPET

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% - Poslouží jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. Je bez přidaných silných a nepřirozených parfemací a dalších rizikových látek. Návod na použití: Šampon naneste v dostatečném množství na vlhkou srst a důkladně rozetřete. Šampon neobsahuje pěnivé složky. Po dobu 2–3 minut masírujte přípravek do srsti a pokožky a poté ho opláchněte čistou vodou. Pokud se při prvním mytí nepodaří odstranit všechny nečistoty, můžete postup zopakovat. Šampon používejte podle potřeby za 1–7 dní. Po zlepšení stavu interval prodlužujte.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1271
485 Kč
SKINPET CHLORHEX SHAMPOO 0,5% 236 ml
Značka: SkinPET

SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5%

Svědění, lupy, kožní potíže netrápí jen nás, lidi, ale čím dál častěji také naše domácí mazlíčky. Problémy mohou způsobovat kožní plísně, bakterie, parfemace nebo dráždivé pěnivé složky, které jsou součástí drtivé většiny šamponů pro psy a kočky. Skvělou prevencí vzniku kožních potíží je pravidelné užívání antiseptických šamponů bez přidaných silných a nepřirozených parfemací a dalších rizikových látek. Poslouží také jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. 

Volba číslo jedna pro pravidelnou péči

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% je ideální volbou pro pravidelnou péči o pokožku a srst vašeho mazlíčka. Antiseptické látky snižují množství bakterií a kvasinek, které kolonizují na kůži. Odstraňuje nečistoty, odumřelou tkáň, zaschlý hnis i krev – to je vše je živnou půdou bakterií a plísní. Šampon pomáhá také při zklidnění podrážděné, citlivé a svědivé pokožky. Neobsahuje alergizující ani dráždivé látky, jako jsou například pěnívé složky. Díky šetrnému složení na pokožce neštípe a nedráždí.

Pečujte s šamponem SkinPET® pravidelně o pokožku i srst vašeho mazlíčka a předejdete riziku kožních potíží, podráždění i svědění. Užíváním antiseptického šamponu snížíte také množství bakterií, virů, plísní a patogenních organismů ve vaší domácnosti. Po vykoupání můžete s vaším čtyřnohým kamarádem bez obav sdílet třeba i postel a peřinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a hygiena
Mazlíček: Pes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: