SKINPET CHLORHEX SHAMPOO 4,0% 236 ml

Značka: SkinPET

Šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% - Brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Šampon šetrně čistí, eliminuje zápach a navrací srsti přirozený lesk. Šampon naneste v dostatečném množství na vlhkou srst. Po dobu 2-3 minut masírujte přípravek do srsti a pokožky a poté ho opláchněte čistou vodou. Pokud se při prvním mytí nepodařilo odstranit všechny nečistoty, můžete postup zopakovat. Šampon dále používejte podle potřeby za 1-7 dní. Po zlepšení stavu interval prodlužujte. Šampon neobsahuje pěnicí složky, tudíž nepění a navíc ani neštípe.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1275
585 Kč
SKINPET CHLORHEX SHAMPOO 4,0% 236 ml
Značka: SkinPET

SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% 

Po operaci nebo zranění vyžaduje váš mazlíček vhodnou péči. Pro běžnou hygienu a koupání poraněných míst volte speciální antiseptické šampony, které brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce. 

Dopřejte svým mazlíčkům maximální ochranu a péči

Šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% je určený především pro krátkodobou akutní péči po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Díky šetrnému složení neštípe, nedráždí a nevyvolává alergie. Antiseptické látky snižují mikrobiální zátěž a riziko infekce. Šampon šetrně čistí, eliminuje zápach a navrací srsti i pokožce přirozený lesk. Neobsahuje pěnící složky, které jsou častou příčinou svědění a podráždění citlivé pokožky zvířat. Na rozdíl od konkurenčních výrobků neobsahuje silné parfemace, na které jsou naši čtyřnozí kamarádi velice citliví. Lidské vůně a parfémy jim zkrátka nevoní. Chemické vůně navíc mohou vyvolat podráždění, ekzém či alergickou reakci. Šampony SkinPET® obsahují pouze přirozenou a jemnou vůni Green Tea.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a hygiena
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: