Sprej STOP proti roztočům 250 ml

Značka: Aniforte

Sprej na roztoče pro psy, kočky, koně atd.

- Proti roztočům a jiným parazitům
- Účinná obrana a prevence
- Jako kontaktní nebo okolní sprej
- Na bázi esenciálních olejů
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: A10000280
430 Kč
Sprej STOP proti roztočům 250 ml
Značka: Aniforte

Roztoč STOP Spray: Roztočový sprej pro různá zvířata

Sprej na roztoče pro zvířata: Účinný proti roztočům a parazitům u psů, koček, koní atd.

AniForte® Mite-STOP Spray se používá v případě napadení vnějšími parazity nebo k jejich prevenci. Nabízí účinnou podporu proti roztočům a dalším ektoparazitům.

  • Účinný sprej proti roztočům a parazitům
  • Účinné složení na bázi esenciálních olejů
  • Vhodné také jako ekologický sprej pro prevenci 

AniForte® Mite STOP Spray je repelent, který podporuje obranu proti roztočům a parazitům. Roztoči a další ektoparazité se mohou vyskytovat u mladých i starších zvířat a způsobit podráždění kůže a svědění. Oslabený imunitní systém, nedostatek minerálů nebo metabolické problémy mohou zvýšit zamoření ektoparazity, tedy parazity, kteří napadají tělo zvenčí. Vybrané složky ve spreji AniForte® Mite-STOP Spray přispívají k ochrannému štítu. Přípravek také pomáhá omezovat šíření parazitů. Díky tomu je sprej na roztoče skutečným všestranným pomocníkem a lze jej použít na různá zvířata, jako jsou psi, kočky nebo koně.

Sprej na roztoče k prevenci nemocí

Roztoči jsou skutečným škůdcem. U zvířat mohou způsobovat různá kožní onemocnění. Na oplátku se někdy velmi tvrdohlavě přichytí na kůži, jako například roztoči vlasových folikulů u psů. Zavrtaní roztoči se naopak zavrtávají i do svrchní vrstvy kůže a kladou tam vajíčka. Jednou z nemocí, které lze spustit, je svrab. V různých formách to může ovlivnit různá zvířata, jako jsou psi, kočky a koně. Sprej na roztoče pro kočky, sprej na roztoče pro psy a také sprej na roztoče pro koně proto stojí za to! Roztoči se nepřenášejí jen ze zvířete na zvíře, ale někdy také ze zvířat na člověka. Proto má dvojnásob smysl chránit své zvíře před roztoči pomocí spreje na roztoče!

Sprej na roztoče – Vhodný také jako ekologický sprej

AniForte® Mite-STOP Spray nelze použít pouze jako sprej pro přímý kontakt na kůži zvířete. Může být také použit jako ekologický sprej na lehací plochy a místa k odpočinku pro udržitelnou ochranu vašeho zvířete před roztoči. I na podlaze bytu mohou roztoči přežívat v padajících šupinkách a krustách kůže až 18 dní a představují tak riziko infekce pro zvíře i pro člověka. Chcete-li toto riziko minimalizovat, můžete pravidelně čistit prostředí zvířete sprejem na roztoče.

 

Voda (dem.), citronový eukalyptový olej, geraniol, solubilizátor

Složení: Kapalina

Účinná látka: Geraniol 30 ml/l

Baua reg.č.: N-53230 | Číslo CAS: 106-24-1

  

Jako kontaktní sprej: Nastříkejte přímo na srst zvířete, nejlépe na hřbet, ze vzdálenosti cca 5 cm. Rozhodně se vyhněte očím a dýchacím cestám!

Jako environmentální sprej: Postříkejte bezprostřední okolí zvířat (lehátko, místo odpočinku atd.).

Preventivní opatření: Zřeďte 100 ml až 900 ml vody (1:9) a důkladně postříkejte okolí zvířat. Každý 1 až 2 týdny.

V případě akutního napadení: Aplikujte sprej nezředěný přímo kolem zvířat a na záda samotných zvířat. Používejte denně.

Náš tip: Všechny verze našeho spreje AniForte® proti roztočům jsou vhodné pro psy, kočky, koně a malá zvířata. Vzhledem k množství použití doporučujeme menší velikosti nádob pro kočky, menší psy a malá zvířata.

Před použití dobře protřepejte!

Poznámka: Esenciální oleje mohou způsobit podráždění pokožky. Esenciální oleje jsou pro kočky při orální konzumaci netolerovatelné. Přípravek používejte pouze v uvedeném dávkování a způsobu aplikace Skladujte na chladném, suchém místě a chraňte před světlem. Doba použitelnosti je 12 měsíců po otevření.

 

Bezpečnostní informace:
Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Pouze pro vnější použití na neporušená místa pokožky! Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyhnout se očnímu kontaktu!

Pokyny pro první pomoc:
Všeobecné pokyny: V případě nehody nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li to možné, ukažte návod k obsluze nebo bezpečnostní list).

Při nadýchání: V případě nehody v důsledku vdechnutí: Přeneste postiženého na čerstvý vzduch a udržujte jej v klidu. Pokud dojde k podráždění dýchacích cest, vyhledejte lékaře.

Při styku s kůží: Jemně omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. Pokud dojde k podráždění pokožky, vyhledejte lékaře.

Po kontaktu s očima: Několik minut jemně vyplachujte vodou. Pokud se příznaky objeví nebo přetrvávají, poraďte se s oftalmologem.

Po požití: Ústa důkladně vypláchněte vodou. Pijte hodně vody po malých doušcích (efekt ředění). Nevyvolávejte zvracení. Objeví-li se příznaky nebo máte-li pochybnosti, vyhledejte lékařskou pomoc.

Likvidace:
Správná likvidace probíhá v souladu s platnými zákony a předpisy regionálních společností pro likvidaci odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: