TUFF Buddy Orange

Značka: LickiMat

Autentický LickiMat ® Boredom Buster pro psy a kočky. Ideální pro pamlsky pro domácí mazlíčky jako je jogurt, arašídové máslo, pomazánky, syrové krmivo, tekuté krmivo a krmivo pro domácí mazlíčky. Zdravá a zábavná alternativa misky na pomalé krmení. Dostupné v různých barvách.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: LM9023OR-DR/1814
329 Kč
TUFF Buddy Orange
Značka: LickiMat

SNIŽUJE ÚZKOST, NUDU A DESTRUKTIVNÍ CHOVÁNÍ – Veterináři vyvinutý LickiMat pomáhá uklidnit vašeho psa, když si užívajá svůj oblíbený pamlsek tím, že pomáhá uvolňovat endorfiny díky opakovaného olizování. Skvělé, když odcházíte z domova, skvělé pro stresující chvíle, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, koupel, stříhání nehtů, zotavení ze zranění, stejně jako bouřky a ohňostroje. Při prvním seznámení s LickiMatem nezapomeňte svého mazlíčka trénovat a dohlížet na něj.


TUFF A RESISTENTNÍ NA KOUSÁNÍ – LickiMat Tuff je určen pro kousací štěňata a nezbedné psy, kteří by žvýkali cokoli. Na všechna štěňata a nezbedné psy musíte dohlížet a trénovat je.


DOPORUČUJEME PRO PSY I KOČKY – texturované vzory LickiMat jsou navrženy tak, aby potěšily jazýčky psů i koček a fungovaly se všemi druhy pamlsků a krmiv, od jogurtů, arašídového másla a nejrůznějších roztíracích pamlsků až po syrové, mokré, suché a tekuté potraviny. Olizování zvyšuje chuťový vjem a umožňuje vašemu mazlíčkovi vychutnat si jen malé množství jídla. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům.


PODPORUJE OLIZOVÁNÍ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování pro psy i kočky. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho domácího mazlíčka a produkují více slin napomáhajících lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně škrábe částice jídla a bakterie způsobující zápach z jazyka vašeho mazlíčka, čímž podporuje svěžejší dech.


PODÁVEJTE ZDRAVÉ POCHUTINKY – LickiMat vám umožňuje podávat širokou škálu pamlsků: jogurt, arašídové máslo, pyré, pomazánky a všechny druhy organických a zdravých pochoutek schválených pro domácí mazlíčky. Kouzlo LickiMat spočívá v tom, že vyzvat vašeho mazlíčka, aby olízl pamlsek ze vzorovaného povrchu, aby byl pamlskem odměněn, dramaticky zpomaluje proces a prodlužuje jeho požitek. Méně kalorií, zdravější pochoutky a delší výdrž.


POMALEJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jezení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa k miskám na pomalé krmení pro malé a střední psy. Potraviny a pamlsky můžete dokonce zmrazit na podložce pro pomalejší a příjemnější krmení.


ALTERNATIVA K MISCE – LickiMat je dokonalou náhradou za všechny misky pro kočky a existuje široká škála designů a barev, aby vyhovovaly vašim preferencím. LickiMat je také dokonalou náhradou psí misky pro malá a středně velká plemena psů. Můžete podávat syrové, mokré, suché i tekuté jídlo současně, aniž byste dělali nepořádek.


Pro zábavnou interakci s mazlíčky jsou k dispozici tři provedení. Lickimat Buddy se svým křížovým bludištěm je ideální pro husté lepkavé pochoutky, jako je psí arašídové máslo, mokré jídlo nebo mokré sušenky.


vyrobeno z netoxického potravinářského TPR a recyklovatelného polypropylenu

20 x 20 cm / 8 "x 8"

vhodné pro všechny psy a kočky (nejprve párkrát dohlížejte na domácího mazlíčka, dokud si nebudete jisti, že nebude žvýkat podložku)

mrazák bezpečné

šetrné k mikrovlnné troubě

vhodné do myčky

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a podložky
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: