TUFF Soother Purple

Značka: LickiMat

Autentický LickiMat TUFF Soother je tlumič úzkosti, rozptylovač a zaháněč nudy pro psy. Perfektní pro psí pamlsky, jogurty, pomazánky, ovocné pyré, vývar z kostí, tekuté krmivo. Pomalé krmítko, zdravá a zábavná alternativa misky na pomalé krmení. Dostupné v různých barvách.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: LM9022PU-DR/1810
329 Kč
TUFF Soother Purple
Značka: LickiMat

SNIŽUJE ÚZKOST, NUDU A DESTRUKTIVNÍ CHOVÁNÍ – Veterináři vyvinutý LickiMat pomáhá uklidnit vašeho psa, když si užívajá svůj oblíbený pamlsek tím, že pomáhá uvolňovat endorfiny díky opakovaného olizování. Skvělé, když odcházíte z domova, skvělé pro stresující chvíle, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, koupel, stříhání nehtů, zotavení ze zranění, stejně jako bouřky a ohňostroje. Při prvním seznámení s LickiMatem nezapomeňte svého mazlíčka trénovat a dohlížet na něj.


ZÁBAVA A ROZPTÝLENÍ – LickiMat Soother vám umožní vytvořit zdravou a nízkokalorickou zábavu a rozptýlení pro vašeho psa pomocí široké škály pamlsků: jogurtu, pyré, vývaru z kostí, dětské výživy, ovocných pomazánek a všech druhů organických a zdravých domácích mazlíčků. schválené pamlsky. Kouzlo LickiMat je výzva olíznout pamlsek nebo jídlo ze vzorovaného povrchu, abyste byli odměněni pamlskem a příjemným olizováním. Skvělé pro Zoom hovory.


POMALEJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jezení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa k miskám na pomalé krmení pro malé a střední psy. Potraviny a pamlsky můžete dokonce zmrazit na podložce pro pomalejší a příjemnější krmení.


TUFF A BEZPEČNÉ V MYČCE – LickiMat Tuff je navržen tak, aby byl odolný proti žvýkání, byť není nezničitelný. Na všechna štěňata a nezbedy musíte dohlížet a trénovat je. LickiMat Tuff je zcela vhodný pro mytí v myčce, a pokud má vaše myčka cyklus sušení při vysoké teplotě, doporučujeme horní patro.


VETERINÁŘI DOPORUČUJEME PRO PSY – texturované vzory LickiMat jsou navrženy tak, aby stimulovaly jazyk vašeho psa. Olizování zvyšuje chuťový vjem a umožňuje vašemu mazlíčkovi vychutnávat si jen malé množství jídla nebo pamlsku po delší dobu. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům a také se používají pro psy zotavující se z lékařských procedur.


ZLEPŠENÉ ÚSTNÍHO ZDRAVÍ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho mazlíčka; produkce více slin napomáhá lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně seškrabuje částečky potravy z jazyka vašeho psa a podporuje svěží dech.


POKUD MÁTE ŠTĚŇÁTKO S ROSTOUCÍMI ZUBKY NEBO NEZBEDNÉHO PSA, KTERÉ CHCE VŠECHNO ŽVÝKAT, OBJEDNEJTE SI  TAKÉ LICKIMAT KEEPER™


Pro zábavnou interakci a různé typy jídla/pamlsek jsou k dispozici tři designy TUFF:  Soother, Buddy a Playdate. Dudlík LickiMat TUFF s designem hrotu kartáčku je ideální pro měkké a tekuté pochoutky, jako je jogurt, pyré, omáčka nebo tekuté pochoutky a jídla.


Vyrobeno z netoxického potravinářského TPR (guma) a polypropylenu (základna)

20 x 20 cm / 8″ x 8″

Vhodné pro všechny psy (poprvé párkrát na domácího mazlíčka dohlížejte a trénujte, dokud si nebudete jisti, že nebudou žvýkat podložku)

Mraznička bezpečná

Vhodné pro mikrovlnnou troubu

Vhodné do myčky

Bez BPA, Bez PVC, Bez silikonu, Bez ftalátů

Recyklovatelné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: