VET ušní kapky 50 ml

Značka: Aniforte

100% přírodní péče o uši proti svědění a podráždění

- Snadné použití – s praktickou odkapávací vložkou - při svědění, zarudnutí nebo podráždění
- Zklidňující s měsíčkem a koloidní stříbrnou vodou 25 ppm
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: A10002233
240 Kč
VET ušní kapky 50 ml
Značka: Aniforte

VET ušní kapky pro psy, kočky a malá zvířata

Přírodní péče o uši se stříbrnou vodou a měsíčkem

Ušní kapky AniForte® VET s koloidním stříbrem a zklidňujícím měsíčkem mohou poskytnout úlevu od svědění , zarudnutí nebo podráždění uší. Příčiny a příznaky ušních problémů u našich mazlíčků jsou extrémně různorodé, přičemž některá plemena jsou pro tyto stavy přímo předurčena. S ušními kapkami AniForte® VET můžete přinést klid do uší svého chlupatého kamaráda a přirozeným způsobem podpořit zdraví uší vašeho zvířete.

  • Podporuje proces regenerace citlivé pokožky v uchu při různých příznacích
  • Poskytuje úlevu a úlevu od podráždění, podráždění a svědění ve vnějším uchu
  • Snadné použití – s praktickou odkapávací vložkou
  • Vhodné pro všechna plemena a tvary uší

Ušlechtilý kov stříbra má léčivé vlastnosti již po tisíce let a má četné využití v různých oblastech medicíny a farmacie. Využili jsme také jejich pozitivního účinku v našich ušních kapkách AniForte® VET a vyvinuli jsme unikátní recepturu s přídavkem měsíčku lékařského (Calendula officinalis), který dokáže působit proti podráždění nebo podráždění v uchu obzvláště šetrným způsobem a posílit odolnost citlivé uši.

Naše standardy jsou vysoké. Jemné složení ušních kapek AniForte® VET se stříbrnou vodou a měsíčkem je jedinečné, vyrobené bez přidání umělých přísad a v souladu s nejvyššími standardy kvality.

Vyznáte se v tom? Třes hlavy, svědění, záklon hlavy

Kroutí váš pes nebo kočka neustále hlavou? Drbe se hodně v uších nebo si je tře o podlahu? Zaklání hlavu a citlivě reaguje na dotyk? Pak se blíže podívejte svému čtyřnohému příteli do uší, protože problémy s ušima mohou rozhodně ovlivnit kvalitu života vašeho zvířete.

Bez ohledu na plemeno a tvar uší by zdravé uši měly mít růžový vnitřek, neměly by být bez zápachu a produkovat málo nebo žádný ušní maz. Nevyžaduje žádnou zvláštní péči, protože je schopen se sám čistit. Výjimkou jsou psi, kteří mají vzhledem ke svému plemeni spíše úzké zvukovody nebo silnou srst v uších, která brání přirozenému odtoku ušního mazu (cerumenu). Svěděním uší se projevují i ​​potravinové nebo environmentální alergie, ale i cizí tělesa ve zvukovodu, ušní roztoči nebo infekce.

Vizuálně lze podráždění na vnějším uchu obvykle rozpoznat podle zarudnutí, tepla, otoku nebo krust. Postupem času se z ucha vylučuje nepříjemně zapáchající sekret, maz a cerumen, které mohou tvořit živnou půdu pro patogenní plísně a bakterie.

Zvláště náchylní jsou psi s velmi osrstěnýma ušima nebo ušima.

Co je koloidní stříbro?

Stříbrná voda (koloidní stříbro) je koloid, ve kterém jsou drobné částečky stříbra, které se navzájem odpuzují díky svému elektrickému náboji a jsou tedy ve stavu suspenze. Částečky stříbra jsou tak malé, že i ty nejmenší bakterie jsou stále mnohonásobně větší. A právě to dělá stříbrnou vodu tak výjimečnou, protože čím menší jsou částice stříbra, tím větší je regulační efekt.

Měsíček lékařský – měsíček lékařský je balzám na pokožku

Pěkné květy měsíčku lékařského se tradičně používají k péči o pleť a najdou své místo všude tam, kde je potřeba zklidnit citlivou a podrážděnou pokožku. Díky svým vyživujícím vlastnostem může měsíček také působit jako ochrana kůže na citlivou tkáň v uchu.

Naše stříbrná voda 25 ppm se čerstvě vyrábí elektrolyticky s vysoce čistou destilovanou vodou pomocí vhodného generátoru. Receptura je zušlechtěna výživným a pokožku zklidňujícím extraktem z měsíčku lékařského a ihned plněna. Drobné částečky jsou tvořeny z 99,99% čistého stříbra a distribuovány v destilované vodě. Konzervační látky se nepoužívají.

Ušní kapky AniForte® VET se stříbrnou vodou přirozeně podporují proces regenerace citlivé pokožky v uchu a zdraví uší. Naše produkty AniForte® jsou vyvinuty v úzké spolupráci s alternativními lékaři a veterináři, aby podpořily zdravý vývoj vašeho zvířete.

 

Stříbrná voda 99,99 % (vícenásobně destilovaná voda, stříbro), přírodní extrakt z měsíčku lékařského (Calendula officinalis)

Koncentrace: 25 ppm (25 mg/l)

Ušní kapky si opatrně přiložte na ucho a jemným stlačením lahvičky je umístěte do vnějšího zvukovodu. Poté celou rukou jemně masírujte vnější stranu ucha. Po aplikaci se zvíře třese. Ušní kapky lze používat denně - 3 - 6 kapek, dokud ucho není dobře zvlhčeno.

Poznámka: Skladujte ve svislé poloze při konstantní pokojové teplotě.

Upozornění: Koloidní stříbro není lék. Neber.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: