Blog

Co je to dog fitness?

Co je to dog fitness?

Cvičení je stejně jako u lidí skvělý způsob, jak vašeho pejska udržet v kondici. Díky dog fitness posílíte správné držení těla a tím zajistíte správný pohyb prodloužíte život vašemu parťákovi. S motivací v podobě kvalitních pamlsků se pro něj cvičení stane zajímavým způsobem trávení času se svým milovaným pánem. Pojďme si představit, co se pod pojmem dog fitness skrývá a v čem pomáhá.

Podzimní psí svět. Na co si dávat pozor?

Podzimní psí svět. Na co si dávat pozor?

Sychravé počasí, mokré tlapičky a hárající feny. V psím světě se toho na podzim děje víc, než by dvounožec čekal. Jaká dobrodružství vašeho chlupáče čekají a čemu byste se měli vyvarovat? Vyzpovídali jsme jednu z našich veterinářek, paní doktorku Terezu Kalovou.

Péče o psa v zimním období

Péče o psa v zimním období

Rozdíl mezi letními a zimními teplotami může být 20–25 °C. Proto v zimě nosíme teplejší oblečení, zapneme si topení, vyměníme letní peřinu za zimní... Ale uděláme dost změn, abychom pomohli i našim psům zvládnout mokrou a studenou zimu? Přinášíme několik tipů, díky kterým si váš pes užije zimní radovánky spokojeně a ve zdraví.

Jak vznikly funkční kabátky pro psy

Jak vznikly funkční kabátky pro psy

V našem kabátku bude váš psí miláček jako v bavlnce. Není to jen obyčejný župan, je navržený s ohledem na zvířata a jejich majitele. Zajišťuje komfort mokrého a špinavého psa včetně možnosti ochlazení v letních měsících. Šijeme je v Česku, s láskou ke zvířatům. Jaký je jejich příběh?