Rozdíly ve značkách granulí a jak vybrat ty správné

Vybrat správné granule je jako vybrat správné auto. Musíme brát v úvahu mnoho faktorů - výkon, spotřebu, cenu, ale také pohodlí a bezpečnost. A stejně tak je to i s granulemi. Musíme posoudit jejich složení, výživnou hodnotu, původ surovin a také to, jak na ně reaguje náš mazlíček.

Jednou z těch nejkvalitnějších značek granulí na trhu představuje švýcarská značka Iso-dog. Za jejími recepturami stojí odborný tým veterinářů a dlouholetých chovatelů, kteří se věnují vývoji a výrobě těchto granulí již více než 30 let. A pokud jde o kvalitu, Iso-dog je opravdovým ferrari mezi granulemi.

Jejich bezlepkové receptury jsou vyráběny z 100% přírodních ingrediencí a neobsahují žádné geneticky modifikované suroviny. Díky tomu jsou granule Iso-dog ideální i pro psy s citlivým trávením nebo alergiemi. A to není vše!

Jelikož jsou vyráběny ve Švýcarsku, lze si být jisti, že výrobci dbají na nejvyšší kvalitu a používají pouze regionální suroviny.Pokud ale hledáte kvalitní granule za přijatelnější cenu, můžeme také doporučit značku Delimill. Její receptury jsou sice méně luxusní než u Iso-dog, ale přesto nabízí vysokou kvalitu a výživnou hodnotu. A také u Delimill můžeme najít bezlepkové varianty a receptury bez GMO.

Volba mezi Iso-dog a Delimill je tedy trochu jako volba mezi ferrari a solidním rodinným autem. Obě značky nabízejí vysokou kvalitu a výživnou hodnotu, ale každá je určená pro trochu jiný typ majitele a psa.

Ať už se tedy rozhodnete pro kteroukoli z nich, můžete mít jistotu, že dáváte svému mazlíčkovi to nejlepší. Protože naši psí přátelé si zaslouží jen to nejlepší, ať už jde o granule, péči nebo lásku. A v tom jsme si jistě všichni jednotní. Petlando.cz.