CAT Slomo Red

Značka: LickiMat

LickiMat® Slomo™ poskytuje kočkám dokonalou misku na krmení pro servírování mokrého I suchého krmiva (a také pamlsků) BEZ JAKÉHOKOLI NEPOŘÁDKU.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: LM3001RD-CR/1851
339 Kč
CAT Slomo Red
Značka: LickiMat

PŘIROZENÉ KRMENÍ – LickiMat Slomo podporuje přirozené krmení vaší kočky a napodobuje způsob, jak by se krmila ve volné přírodě. Lickimat nemá žádný zvýšený okraj, takže nedochází k namáhání vousků a vaše kočka si stále může užívat plný výhled na okolí, což snižuje stres při krmení.

 

PODÁVEJTE POCHUTINKY – LickiMat Slomo vám umožňuje podávat širokou škálu pamlsků: gely, sardinky, jogurt, pyré, pomazánky a všechny druhy organických a zdravých pochoutek schválených pro domácí mazlíčky. Kouzlo LickiMat spočívá v tom, že vyzvat vašeho mazlíčka, aby olízl pamlsek nebo jídlo ze vzorovaného povrchu, aby byl pamlskem odměněn, dramaticky zpomaluje proces a prodlužuje jeho požitek. Méně kalorií, zdravější pochoutky a delší výdrž.

 

ALTERNATIVA K MISCE – LickiMat je dokonalou náhradou za všechny misky pro kočky a existuje široká škála designů a barev, aby vyhovovaly vašim preferencím. Můžete podávat syrové, mokré, suché, mrazem sušené a tekuté jídlo současně, aniž byste dělali nepořádek. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům.

 

ZDRAVĚJŠÍ ZUBY A DÁSNĚ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování pro psy i kočky. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho domácího mazlíčka a produkují více slin napomáhajících lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně škrábe částice jídla a bakterie způsobující zápach z jazyka vašeho mazlíčka, čímž podporuje svěžejší dech.

 

vyrobeno z netoxického potravinářského TPR a recyklovatelného polypropylenu

20 x 20 x 1,7 cm/ 8″ x 8″

vhodné pro všechny kočky

mrazák bezpečné

šetrné k mikrovlnné troubě

100% vhodné do myčky

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a podložky
Hmotnost: 0.5 kg
Mazlíček: Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: