CAT Soother Purple

Značka: LickiMat

 Autentická podložka Cat LickiMat ® Slow Feeder pro mokré, suché, syrové a tekuté krmivo pro kočky. Odstraňovač úzkosti a Nuda Buster. Dávkovač na léčbu. Moderní alternativa Cat Bowl. Dostupné v různých barvách.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: LM9002PU-CR/1849
199 Kč
CAT Soother Purple
Značka: LickiMat

POMALUJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jedení, což snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa k miskám pro kočky s pomalým krmením. Vhodné pro všechny druhy krmiv pro kočky: suché, mokré, syrové, mrazem sušené a tekuté krmivo pro kočky.

SNIŽUJE ÚZKOST – LickiMat pomáhá uklidnit a uklidnit vaši kočku, když si pochutnává na svém oblíbeném jídle nebo pamlsku tím, že pomáhá uvolňovat endorfiny podporou olizování. Různé povrchové textury LickiMat jsou navrženy pro práci s různými druhy potravin a pamlsků.

PODÁVEJTE ZDRAVÉ POMŮCKY – LickiMat vám umožňuje podávat širokou škálu pamlsků: gely, sardinky, jogurt, pyré, pomazánky a všechny druhy organických a zdravých pochoutek schválených pro domácí mazlíčky. Kouzlo LickiMat spočívá v tom, že vyzvat vašeho mazlíčka, aby olízl pamlsek nebo jídlo ze vzorovaného povrchu, aby byl pamlskem odměněn, dramaticky zpomaluje proces a prodlužuje jeho požitek. Méně kalorií, zdravější pochoutky a delší výdrž.

ALTERNATIVA K MISCE – LickiMat je dokonalou náhradou za všechny misky pro kočky a existuje široká škála designů a barev, aby vyhovovaly vašim preferencím. Můžete podávat syrové, mokré, suché, mrazem sušené a tekuté jídlo současně, aniž byste dělali nepořádek. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům.

ZDRAVĚJŠÍ ZUBY A DÁSNĚ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování pro psy i kočky. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho domácího mazlíčka a produkují více slin napomáhajících lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně škrábe částice jídla a bakterie způsobující zápach z jazyka vašeho mazlíčka, čímž podporuje svěžejší dech.

TIPY – LickiMat je k dispozici ve třech různých površích, aby co nejlépe odpovídaly vaší kočce a krmivu nebo pamlsku. Dudlík LickiMat se svým designem špičky kartáčku je ideální pro měkké a tekuté pochoutky, jako jsou gely, jogurty, pyré, omáčky nebo tekuté pochoutky a potraviny.

POKUD MÁTE ZLOBOU KOČKU, KTERÁ KOČKOU COKOLIV, OBJEDNEJTE SI LICKIMAT TUFF™. JSOU VLASTNĚ NEZNIČITELNÉ A TAKÉ UMÝVAJÍCÍ V MYČCE NÁDOBÍ.

vyrobeno z netoxického potravinářského TPR

20 x 20 cm / 8 "x 8"

vhodné pro všechny kočky (dohlížejte na domácí mazlíčky při prvních několika použitích)

mrazák bezpečné

šetrné k mikrovlnné troubě

omyvatelný v ruce

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a podložky
Hmotnost: 0.5 kg
Mazlíček: Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: