Frontline Combo spot-on pro psy M (10-20kg)-1x1,34ml

Frontline Combo spot-on pro psy M - pipeta 1 x 1,34ml - rychle působící, dlouhodobý a vodě odolný přípravek proti blechám a klíšťatům. Rychle usmrcuje blechy, bleší vajíčka a larvy, klíšťata a všenky.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 9936518
385 Kč
Frontline Combo spot-on pro psy M (10-20kg)-1x1,34ml
frontline combo.jpg5
Novinka

Frontline  Combo rychle působící, s dlouhodobou účinností a voděodolností. Usmrcuje rychle blechy, vajíčka a larvy blech, všenky a klíšťata. Jedna snadná aplikace na kůži zabere pár vteřin a chrání po dobu 30 dnůS obsahem 2 účinných látek usmrcuje blechy a klíšťata a brání promoření prostředí domácnosti blechami. Pro psy od stáří 8 týdnů, vážících 10 - 20 kilogramů. S důvěrou veterinářů a majitelů domácích mazlíčků již déle než 20 let. Neaplikovat králíkům.

Frontline  Combo je veterinární lék s příkladně vysokou mírou bezpečnosti. Použitelný pro psy od stáří 8 týdnů, vážící nejméně 2 kg. Může být použit také u březích a kojících fen.

účinné látky usmrcující blechy a klíšťata: fipronil a růstový regulátor hmyzu (S)-methopren. Fipronil usmrcuje dospělé blechy a klíšťata v případě napadení vašich domácích mazlíčků, (S)-methopren usmrcuje vajíčka a larvy blech.

Před použitím čtěte příbalovou informaci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: