GIGwi - housenka se šantou uvnitř

Značka: GiGwi

Roztomilá plyšová housenka z měkkého materiálu, která má ve své výplni šantu kočičí. Vzhled i obsah jsou dobrým lákadlem pro vaši kočku.

Velikost : S (13 cm)                                                                                                                                                                                                  Hmotnost : 0,029 kg

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: GIG7456
215 Kč
GIGwi - housenka se šantou uvnitř
Značka: GiGwi
550x784
Novinka

Hračka má tvar malé housenky je vyrobena z měkkého a odolného materiálu, který je bezpečný pro zábavu koček. Hračka je v růžové barvě a má přitažlivý design, který by měl zaujmout zvědavé pohledy kočičích přátel.

Hlavní atrakcí této hračky je  šanta kočičí, která je umístěna uvnitř housenky. Tato přírodní látka je oblíbená mezi kočkami a může jim poskytnout hodiny zábavy.

Šanta kočičí (Nepeta cataria) je aromatická bylina, která obsahuje látku nazývanou nepetalaktón. Tato látka je známa svou schopností vyvolat u některých koček hravost a zvýšenou aktivitu.

Celkově je tato hračka navržena tak, aby poskytovala kočkám zábavu a stimulaci, a zároveň jim umožňovala vyjádřit přirozené chování a instinkty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: