GIGwi - bobřík na šantu kočičí vel.S

Značka: GiGwi

Menší plyšový bobřík je rozkošná měkká hračka, která obsahuje vyměnitelný sáček s šantou kočičí. Vzhled i obsah jsou dobrým lákadlem pro vaši kočku.

Šanta kočičí je přírodní, nenávyková bylina, která podporuje herní chování u koček.

Velikost : S (17 cm)                                                                                                                                                                                              Hmotnost : 0,034 kg




Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: GIG7060
215 Kč
GIGwi - bobřík na šantu kočičí vel.S
Značka: GiGwi
GIGwi - bobřík na šantu kočičí vel.S
Novinka

Bobřík je vyroben z měkkého a jemně chlupatého materiálu, který připomíná kožíšek, aby poskytoval kočce přirozený podnět ke hraní. 

Vnitřní část bobříka obsahuje malou kapsu, do které se vkládá sáček s šantou kočičí. Tento sáček může být vyjmutelný a nahraditelný, což umožňuje snadné obnovení vůně šanty kočičí nebo její změnu, pokud se sáček opotřebí.

Šanta kočičí (Nepeta cataria) je aromatická bylina, která obsahuje látku nazývanou nepetalaktón. Tato látka je známa svou schopností vyvolat u některých koček hravost a zvýšenou aktivitu.

Celkově je tato hračka přitažlivá pro kočky díky svému roztomilému vzhledu, různým texturám a přidanému půvabu šanty kočičí, což ji činí ideální volbou pro zábavné hrací dobrodružství pro vašeho kočičího přítele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: