JV PLAYSCENT - lano Bacon, modré, 25cm

Značka: Jack and Vanilla

Lano s vůní slaniny pro neodolatelnou zábavu! PLAYSCENT lano - Bacon (slanina) je hračka, která stimuluje smysly a činí hru zajímavou a zábavnou. Lano je vyrobeno z odolného materiálu pro dlouhotrvající hraní.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 494200
130 Kč
JV PLAYSCENT - lano Bacon, modré, 25cm
Značka: Jack and Vanilla
JV PLAYSCENT - lano Bacon, modré, 25cm
Novinka

 Hračky pro psy PLAYSCENT jsou navrženy tak, aby hraní psů bylo ještě zajímavější a zábavnější a aby stimulovaly všechny čtyři smysly psa.

 

Hlavním rysem těchto hraček je, že vůně jsou integrovány pomocí technologie zapouzdření. Díky této technologii jsou pachy zachovány po dlouhou dobu, a tak se intenzita vůně hraček nezmenšuje s časem. Při každém kousnutí se kapsle s aromatickými granulemi uvnitř rozdrtí, čímž se vůně ještě více uvolní.

Lano je vyrobeno z měkkého a odolného materiálu, což umožňuje pevné žvýkání a posilování čelistních svalů psů.

Hračky mají výrazné barvy, které váš pes snadno pozná. Tímto způsobem procvičují jeho smysl pro chuť, čich, zrak a hmat. Díky výrazné vůni jsou hračky pro psy obzvláště lákavé, což zvyšuje jejich zájem a prodlužuje dobu hraní. V situacích, jako je stres nebo úzkost, mohou mít tyto voňavé hračky také uklidňující účinek. Lano PLAYSCENT je praktické a zároveň lákavé ke hře, což poskytuje vašemu mazlíčkovi dlouhé hodiny zábavy.

Rozměry produktu:

  • Délka: 25 cm
  • Váha: 215 g
  • Barva: Modrá

Velikostně se hodí pro střední až velké psy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: