Kompletní pes 4 v 1 250 g

Značka: Aniforte

Přirozená všestranná péče pro psy

- Hbitost a pohyb
- Imunitní systém, síla srsti, žaludek a střeva
- 4 v 1: pivovarské kvasnice, šípek, slávka zelenoústá a jeruzalémský artyčok
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: A10000160
560 Kč
Kompletní pes 4 v 1 250 g
Značka: Aniforte

4v1 Complete Dog – Posilte imunitní systém psa

Podporuje také kloubní a gastrointestinální činnost

AniForte® 4v1 Complete Dog je čistě přírodní všestranná péče pro vašeho psa s cennými přírodními ingrediencemi, jako jsou pivovarské kvasnice, skořápky šípků a prášek z slávky zelené. Vysoce kvalitní přírodní produkt cenně přispívá k posílení imunitního systému psa, podpoře pohybového aparátu a udržení činnosti střev.

  • Dokáže udržet přirozený pohyb a hbitost vašeho psa
  • Může posílit imunitní systém psa
  • Dokáže udržovat přirozenou činnost žaludku a střev

U psů: posílení imunitního systému

Cenné suroviny v AniForte® 4v1 Complete Dog podporují vašeho čtyřnohého přítele přirozeným způsobem. Zatímco jemně sušené šípkové slupky posilují svým obsahem vitaminu C imunitní systém a celkově podporují vitalitu psů, přidané pivovarské kvasnice a prášek z topinamburu zajišťují normální funkci trávení.

Pivovarské kvasnice pro psy také podporují pozitivní vývoj srsti a kůže. To nejen posílí imunitní systém psa, ale také zlepší jeho vzhled.

Je známo, že přírodní prášek z mušlí zelených podporuje normální funkci kloubů a chůze. Glykosaminoglykany (GAG), které obsahuje, jsou endogenní složky, které se vyskytují mimo jiné v pojivové tkáni, chrupavce a synoviální tekutině. Mohou pomoci udržet zdraví kloubů.

AniForte® 4v1 Complete Dog poskytuje vašemu mazlíčkovi cenné životně důležité látky pro podporu jeho zdraví. Pomáhá nejen udržovat imunitní systém, ale může také podporovat klouby a aktivní činnost trávicího traktu.

AniForte® 4v1 Complete Dog je vyroben podle nejvyšších požadavků na kvalitu a lze jej snadno přimíchat do každodenního jídla vašeho čtyřnohého přítele. Ideální a trvale zaručené je tímto způsobem posílení imunitního systému psa. 

Psi na 10 kg: 3 g denně

(1 odměrka odpovídá cca 2 g)

Prášek lze jednoduše přimíchat do jídla.

Poznámka: Skladujte na chladném, suchém místě a chraňte před světlem. Včetně praktické odměrky!

Prášek z pivovarských kvasnic, jemná šípková kůra (0,13 % vitaminu C), 10 % prášek z topinamburu* (50 % inulin), 2 % prášek ze slávky zelené (3,3 % glykosaminoglykany)

(*ekologicky pěstované)

Analytické komponenty:

Hrubý protein 35,01 %, hrubý tuk 2,13 %, hrubý popel 6,85 %, hrubá vláknina 4,96 %

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: