Kožešinový zápach STOP 200 ml

Značka: Aniforte

Proti nepříjemným pachům srsti

- Bioaktivní sprej na srst
- Odstraňuje pachy kožešin
- jemný a účinný
- mikrobiologické a biologicky odbouratelné
Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: A10000447
520 Kč
Kožešinový zápach STOP 200 ml
Značka: Aniforte

Sprej STOP zápachu srsti pro psy a kočky – bioaktivní sprej na srst

Odstraňuje nepříjemné pachy kožešin – jemně a účinně

AniForte® STOP zápachu srsti je multifunkční sprej na srst pro odstranění nepříjemného pachu srsti vašeho mazlíčka. Pachy jsou bezpečně a účinně odbourávány na základně. Vysoce kvalitní hedvábné proteiny a cenný arganový olej zároveň zajišťují šetrnou péči o strukturu srsti a dodávají citlivé pokožce vašeho mazlíčka vlhkost. Sprej je 100% bez parabenů a silikonů.

  • Efektivní a trvalé odstranění nepříjemných pachů kožešin
  • Mikrobiologicky aktivní a biologicky odbouratelné
  • Neškodné složení připravené k použití

Kdo by to neznal: pes páchne, srst po procházce silně zapáchá a kočka páchne. Ať už jde o mokrý psí zápach, tzv. zpocené nohy (podle plemene) nebo přílišnou podsadu, někdy naši čtyřnozí přátelé přinesou do domu zatuchlý zápach. To je dost!

Sprej na srst AniForte® STOP proti zápachu srsti má hluboký účinek prostřednictvím mikroorganismů, které bojují s nepříjemnými pachy a rozkládají je přímo u základny. To nejen překryje zápach, ale zcela jej neutralizuje. Pes už výrazně nevoní a majitelé koček mají radost z voňavé kočičí srsti. Díky jemným pečujícím složkám v podobě arganového oleje, hedvábných proteinů a panthenolu je aplikace vhodná pro všechny typy srsti a kůže – i pro zvláště citlivá zvířata.

Bylinná péče a vitamínové komplexy z arganového oleje, hedvábného proteinu, panthenolu, přírodních nosičů a pomocných látek, nepatogenních mikroorganismů. 

1-2x týdně srst svého mazlíčka vydatně nastříkejte, krátce vmasírujte a nechte důkladně zaschnout. Při zvýšeném nepříjemném zápachu lze náš bylinný přípravek používat dle potřeby častěji.

Poznámka: Neoplachujte. Nestříkejte do očí. Pouze pro vnější použití a není vhodný ke konzumaci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím prosím dobře protřepejte!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: