Obojek Petlando 40 mm reflexní zelená 38-47 cm

Značka: PETLANDO

Náš reflexní obojek PETLANDO se speciální přezkou Cobra je ideálním obojkem pro vašeho psa v každé situaci. Zajistí bezpečnost vašeho psa na procházkách, v přírodě a především při sportu a dalších aktivitách. Reflexní popruh zajišťuje dokonalou viditelnost vašeho psa v každém ročním období, ve tmě i šeru. S módním volnočasovým obojkem je váš pes vždy "dobře zajištěn". 

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 1011-1
1 805 Kč
Obojek Petlando 40 mm reflexní zelená 38-47 cm
Značka: PETLANDO
SA103328 Enhanced NR
Novinka

Obojek pro volný čas 40mm reflexní.  

Módní reflexní obojek šířky 40mm s přezkou Cobra 

Náš široký obojek je ideálním obojkem pro vašeho psa v každé situaci. Ať už je to stylový vzhled na procházkách, toulkami v přírodě i bezpečný společník při sportu. Reflexní popruh zajišťuje dokonalou viditelnost vašeho psa ve tmě. S módním volnočasovým obojkem od PETLANDO je váš pes vždy "dobře zajištěn". 

Spojovací přezka Cobra je od výrobce AustriAlpin, který je široce známý v horolezectví. 

Díky možnosti extrémně vysokému přezkovému zatížení tvoří spona Cobra od AustriAlpin srdce našeho obojku. Jejich bezpečnost je zaručena i přes snadnou manipulaci při použití. Dvě velké uzavírací části jsou uzavřeny intuitivně a rychlostí blesku. Už žádné zbytečné a otravné zapínání pro obě strany u plastových uzávěrů! Přezka je odolná proti tlaku, tahu a velkému zatížení, otevírá se pouze tehdy, když jsou obě pojistky stisknuty současně, a nabízí tak nejvyšší úroveň zabezpečení. To znemožňuje neúmyslné uvolnění, například při rychlým uchopením obojku. 

Dvě vrstvy vysoce pevného popruhu sešitého dohromady dodávají obojku potřebnou stabilitu. Kroucení límce je prakticky nemožné. Kromě dokonalé ovladatelnosti slouží široká kontaktní plocha také k zajištění velmi vysoké úrovně komfortu. 

Neexistují žádné tvrdé, nepříjemné hrany, které by mohly psa jakkoli dráždit. Přezka Cobra je na vnitřní straně lemována popruhem, takže žádné kovové části neleží přímo na krku psa. 

Díky své nekonečně variabilní nastavitelnosti lze obojek dokonale individuálně přizpůsobit obvodu krku psa a roste s mladými psy. 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obojky, vodítka a postroje
Mazlíček: Pes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: