Organický olej z egyptského černého kmínu 500 ml

Značka: Aniforte

Organický olej z egyptského černého kmínu

Podpora imunitního systému

- Pro funkci ledvin a jater
- Za studena lisované a podporující zdraví
- Z kontrolovaného ekologického pěstování
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: A10000239
760 Kč
Organický olej z egyptského černého kmínu 500 ml
Značka: Aniforte

Olej z černého kmínu pro psy a koně – v nativní kvalitě

Posiluje imunitní systém a funkci ledvin a jater

AniForte® Organic Egyptian Black Cumin Oil  je přírodní olej z kontrolovaného ekologického pěstování, který je vhodný pro každodenní zásobování vašeho zvířete esenciálními mastnými kyselinami. Olej podporuje imunitní systém a funkci ledvin vašeho mazlíčka zcela přirozeným způsobem.

  • Podporuje imunitní systém
  • Přispívá k udržení normální funkce ledvin a jater
  • Originální egyptský přírodní olej z černého kmínu nejvyšší kvality

Olej z černého kmínu je tradiční domácí lék, který se po staletí používá v různých oblastech. Získává se ze semen pravého černého kmínu a má vliv na četné životní funkce.

Olej z černého kmínu pro psy a koně se skládá z 99,9 % hrubého tuku, který má 59,1 % omega-6 mastných kyselin a 23,6 % omega-9 mastných kyselin. Díky tomu je olej z černého kmínu pro psy a koně skutečným všestranným pomocníkem, protože jej lze použít k podpoře různých stížností.

Olej z černého kmínu může poskytnout úlevu psům a koním v případě zánětu

Olej z černého kmínu pro psy a koně podporuje imunitní systém a může pomoci uklidnit záněty. Uvádí se, že má dezinfekční účinek a že při místní aplikaci dokáže zmírnit bolest a svědění. Na rány a škrábance může olej z černého kmínu podpořit psy a koně v procesu hojení.

Pomozte psům a koním zpevnit jejich srst olejem z černého kmínu

Každý, kdo krmí psy a koně olejem z černého kmínu, se může těšit na zdravou a zpevněnou srst svého čtyřnohého přítele. Za tímto účelem lze olej nejen krmit, ale v malé míře také kartáčovat do srsti. Jednoduše kápněte pár kapek oleje na štětec, než začnete s úpravou. Živiny, které obsahuje, podporují mimo jiné změnu srsti a zanechávají srst pevnější a lesklejší.

Olej z černého kmínu může také způsobit, že psi a koně budou pro klíšťata méně atraktivní. Pokud se olej nanese například na krk psů, nejenže podpoří metabolismus srsti a kůže, ale také dokáže zajistit, že paraziti nechávají psy v klidu.

Olej z černého kmínu pro psy s dýchacími problémy

U psů, kteří trpí alergiemi a onemocněními dýchacích cest, může mít olej z černého kmínu vyrovnávající účinek na organismus. Záchvaty mohou být sníženy co do frekvence nebo závažnosti. Protože alergenům se často nelze úplně vyhnout, poskytuje olej z černého kmínu pro psy účinnou podporu při alergiích.

Olej z černého kmínu pro psy a koně od AniForte®

AniForte® Organic Egyptian Black Cumin Oil  je vysoce kvalitní olej pro každodenní zásobování vašeho oblíbeného. Přírodní produkt má řadu zdraví podporujících vlastností, které mají pozitivní vliv na funkci ledvin a jater. Nenasycené mastné kyseliny a přirozeně obsažený vitamín E jsou považovány za dodavatele energie a posilují vaše zvíře.

Původní egyptský původ navíc znamená vysoký standard kvality. Olej lisovaný za studena, vyrobený složitým procesem, neobsahuje žádné syntetické přísady a těší se vysoké míře přijetí mezi psy a koňmi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a výživa
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: