CAT Slomo Torquoise CAT Slomo Torquoise

LickiMat® Slomo™ poskytuje kočkám dokonalou misku na krmení pro servírování mokrého I suchého krmiva (a také pamlsků) BEZ JAKÉHOKOLI NEPOŘÁDKU.

Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hmotnost:
0.5 kg
Kód zboží:
LM3001TQ-CR
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu
Cena:
339 Kč
280,17 Kč bez DPH
ks

PŘIROZENÉ KRMENÍ – LickiMat Slomo podporuje přirozené krmení vaší kočky a napodobuje způsob, jak by se krmila ve volné přírodě. Lickimat nemá žádný zvýšený okraj, takže nedochází k namáhání vousků a vaše kočka si stále může užívat plný výhled na okolí, což snižuje stres při krmení.


PODÁVEJTE POCHUTINKY – LickiMat Slomo vám umožňuje podávat širokou škálu pamlsků: gely, sardinky, jogurt, pyré, pomazánky a všechny druhy organických a zdravých pochoutek schválených pro domácí mazlíčky. Kouzlo LickiMat spočívá v tom, že vyzvat vašeho mazlíčka, aby olízl pamlsek nebo jídlo ze vzorovaného povrchu, aby byl pamlskem odměněn, dramaticky zpomaluje proces a prodlužuje jeho požitek. Méně kalorií, zdravější pochoutky a delší výdrž.


ALTERNATIVA K MISCE – LickiMat je dokonalou náhradou za všechny misky pro kočky a existuje široká škála designů a barev, aby vyhovovaly vašim preferencím. Můžete podávat syrové, mokré, suché, mrazem sušené a tekuté jídlo současně, aniž byste dělali nepořádek. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům.


ZDRAVĚJŠÍ ZUBY A DÁSNĚ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování pro psy i kočky. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho domácího mazlíčka a produkují více slin napomáhajících lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně škrábe částice jídla a bakterie způsobující zápach z jazyka vašeho mazlíčka, čímž podporuje svěžejší dech.


vyrobeno z netoxického potravinářského TPR a recyklovatelného polypropylenu

20 x 20 x 1,7 cm/ 8″ x 8″

vhodné pro všechny kočky

mrazák bezpečné

šetrné k mikrovlnné troubě

100% vhodné do myčky

Máte dotaz k použití nebo složení produktu? Zeptejte se, jsme tu pro vás. 

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.