Prášek z kůry jilmu 100g

Značka: Aniforte

Na pomoc při zvracení a průjmu

- Přispívá k harmonizaci činnosti žaludku a střev
- 100% kůra z amerického kluzkého jilmu
- Jemně vysušené a mleté
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: A10000323
450 Kč
Prášek z kůry jilmu 100g
Značka: Aniforte

Jilmová kůra pro psy a kočky

Podporuje funkci trávení

Prášek z jilmové kůry AniForte® může pomoci harmonizovat přirozenou činnost žaludku a střev vašeho zvířete a podporovat sliznice vnitřního žaludku a střevní stěny.

  • Přispívá k harmonizaci činnosti žaludku a střev
  • Podporuje gastrointestinální sliznice a trávicí funkce
  • 100% kůra jilmu klouzavého amerického - šetrně sušená a mletá

Výrobek se skládá z molekul cukru s dlouhým řetězcem, nazývaných také polysacharidy, které při kontaktu s vodou tvoří slizkou hmotu. Ten leží jako vrstva na vnitřní stěně žaludku a střev a může tak přirozeně podporovat gastrointestinální trakt vašeho zvířete. Jilmová kůra pomáhá kočkám a psům zotavit se, zejména po mimořádném stresu, jako je průjem a zvracení.

Jilmová kůra psa – přirozená podpora trávicího traktu

V jedné studii byli různí psi léčeni sirupem vyrobeným z kůry jilmu. Již po několika dnech užívání bylo možné dosáhnout výrazného zlepšení průjmu a zvracení. Je prokázáno, že jilmová kůra vedla u psů k harmonizaci činnosti žaludku a střev.

Kočka z jilmové kůry – pomáhá trávit chlupy

Jiná studie prokázala, že kluzká jilmová kůra může u koček podporovat tvorbu hlenu v trávicím traktu – to znamená, že spolknuté chlupy u koček se nemohou zašpinit a snadněji projdou střevy. Pokud není spolknutá srst okamžitě odstraněna, kůra jilmu klouzavého má protizánětlivé a uklidňující vlastnosti na sliznicích koček.

Vnitřek jilmové kůry využívali domorodí obyvatelé různými způsoby po tisíce let – například k podpoře gastrointestinálního traktu.

Náš prášek z kůry jilmu AniForte® se skládá ze 100% kůry z amerického kluzkého jilmu, která je šetrně vysušena a namleta. To znamená, že obdržíte čistě přírodní produkt, který je díky našim vysokým standardům kvality dokonale přizpůsoben potřebám vašeho zvířete. Chuťově se kůra jilmu těší vysoké akceptaci u psů a koček.

 

Smíchejte 4 g prášku (1 odměrka odpovídá 1 g) s cca 250 ml studené vody v ocelovém hrnci. Po krátkém varu odstavte hrnec z plotny a pokračujte v míchání, dokud se prášek úplně nerozpustí. Sirup z jilmové kůry nechte důkladně vychladnout. Poté lze vychlazený sirup natáhnout do injekční stříkačky bez jehly a podat zvířeti do tlamy.

Pokud je to možné, podávejte sirup 30 minut před normálním krmením. Sirup z jilmové kůry nemíchejte s jídlem, protože silná tvorba hlenu může bránit vstřebávání živin.

Psi do 10 kg: 5 ml dvakrát denně

Psi nad 10 kg:  10 ml dvakrát denně

Kočky: 5 ml dvakrát denně

Tip: Pokud vašemu mazlíčkovi navzdory očekávání rozmixovaný sirup nechutná, zkuste do domácího kuřecího vývaru místo vody zamíchat prášek z kůry jilmu.

Poznámka:  Hotový sirup lze skladovat v chladničce po dobu 5-6 dnů. Součástí dodávky je praktická odměrka.

 

Mletá kůra jilmu klouzavého amerického

Analytické komponenty:

Hrubá vláknina 32,7 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: