PRO Soother Pink

Značka: LickiMat

Autentický šidítko LickiMat TUFF PRO pro psy na snížení úzkosti, rozptýlení a potlačení nudy. Ideální pro pamlsky pro domácí mazlíčky, jogurty, pomazánky, ovocné pyré, vývary z kostí, tekuté krmivo. Pomalé krmítko, zdravá a zábavná alternativa misky na pomalé krmení. Dostupné v různých barvách.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: LM9032PK-DR/1825
339 Kč
PRO Soother Pink
Značka: LickiMat

SNIŽUJE ÚZKOST, NUDU A DESTRUKTIVNÍ CHOVÁNÍ – LickiMat pomáhá uklidnit a uklidnit vašeho mazlíčka, když si užívají svou oblíbenou pochoutku tím, že pomáhá uvolňovat endorfiny podporou olizování. Skvělé, když odcházíte z domova, skvělé pro stresující chvíle, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, koupel, stříhání nehtů, zotavení ze zranění, stejně jako bouřky a ohňostroje. Při prvním seznámení s LickiMatem nezapomeňte na svého mazlíčka dohlížet.


TUFF A BEZPEČNÉ V MYČCE – LickiMat Tuff je navržen tak, aby byl odolný proti žvýkání, ale není odolný proti žvýkání. Na všechna štěňata a žvýkačky musíte dohlížet a trénovat je. LickiMat Tuff je zcela vhodný pro mytí v myčce, a pokud má vaše myčka cyklus sušení při vysoké teplotě, použijte prosím horní tác.


VET DOPORUČUJEME PRO PSY – texturované vzory LickiMat jsou navrženy tak, aby stimulovaly jazyk vašeho psa. Olizování zvyšuje chuťový vjem a umožňuje vašemu mazlíčkovi vychutnávat si jen malé množství jídla nebo pamlsku po delší dobu. LickiMats jsou také ideální pro přidávání doplňků a léků k pamlskům a také se používají pro psy zotavující se z lékařských procedur.


ZLEPŠENÉ ÚSTNÍ ZDRAVÍ – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho domácího mazlíčka a produkují více slin napomáhajících lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně seškrabuje částečky potravy z jazyka vašeho psa a podporuje svěží dech.

PODÁVEJTE ZDRAVÉ POCHUTINKY – LickiMat TUFF Soother PRO vám umožňuje podávat širokou škálu pamlsků: jogurt, pyré, vývar z kostí, dětskou výživu, ovocné pomazánky a všechny druhy organických a zdravých pochoutek schválených pro domácí mazlíčky. Kouzlo LickiMat spočívá v tom, že vyzvat vašeho mazlíčka, aby pamlsek olízl ze vzorovaného povrchu, aby byl pamlskem odměněn. Tím se dramaticky zpomalí proces krmení a prodlouží se jejich požitek. Méně kalorií, zdravější pochoutky a delší výdrž.


POMALUJŠÍ KRMENÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jedení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa k miskám na pomalé krmení pro malé a střední psy. Potraviny a pamlsky můžete dokonce zmrazit na podložce pro pomalejší a příjemnější krmení.


POKUD MÁTE ŠTĚŇÁTKO SE ZUBAMI NEBO NEZBOŽNÉHO PSA, KTERÝ BUDE COKOLIV ŽÝVAT, OBJEDNEJTE SI PROSÍM LICKIMAT KEEPER™, ABY VÁŠ TUFF LICKIMAT VLOŽIL


Pro zábavnou interakci a různé druhy jídla/pamlsek jsou k dispozici tři klasické designy. LickiMat TUFF Soother PRO se svým tvarem hrotu kartáčku je ideální pro měkké a tekuté pochoutky, jako je jogurt, pyré, omáčka nebo tekuté pochoutky a jídla.


vyrobeno z netoxického potravinářského TPR a recyklovatelného polypropylenu

20 x 20 cm / 8″ x 8″

vhodné pro všechny psy a kočky (nejprve párkrát dohlížejte na domácího mazlíčka, dokud si nebudete jisti, že nebude žvýkat podložku)

mrazák bezpečné

šetrné k mikrovlnné troubě

vhodné do myčky

Bez BPA, Bez PVC, Bez silikonu, Bez ftalátů

Doplňkové parametry

Kategorie: LickiMat
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: