TICKLESS Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro mazlíčky

Značka: Tickless

Ekologické, chemicky nezávadné ultrazvukové zařízení pro ochranu před klíšťaty a blechami, ideální pro vás, vaše blízké i vaše domácí mazlíčky.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: ECOP01
739 Kč
TICKLESS Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro mazlíčky
Značka: Tickless
 

TICKLESS® přináší nový ekologický produkt, který je vyroben s ohledem na životní prostředí a udržitelnost. Naše nová produktová řada TICKLESS ECO je vyrobena z biologicky rozložitelných materiálů, takže můžete udělat další malý krok pro naši Zemi a zároveň chránit ty, kteří jsou pro vás nejdůležitější!

Klíčové vlastnosti:

  1. Bez chemikálií a vůní: Bezpečný pro všechny, neobsahuje žádné toxické látky.
  2. 94% účinnost proti klíšťatům: Vědecky ověřeno, účinné v dosahu až 1,5 metru.
  3. Ekologicky šetrné: Vyrobeno z biologicky rozložitelných materiálů s FSC certifikovaným obalem.
  4. Bezpečné pro štěňata a březí zvířata: Netoxické a nepoužívá žádné chemické látky ani pachy.
  5. Dlouhá doba ochrany: Poskytuje ochranu minimálně na 6 měsíců, až 12 měsíců po aktivaci.
  6. Jednoduché použití: Stačí připevnit na obojek domácího mazlíčka a zařízení bude odpuzovat klíšťata a blechy pomocí ultrazvukových pulsů.
  7. Odolné proti vlhkosti: Vysoce odolné proti vlhkosti (IP31), ale není vodotěsné.

Jak to funguje: Zařízení vysílá ultrazvukové impulsy, které jsou nepostřehnutelné pro lidi a zvířata, ale ruší klíšťata a blechy, čímž je drží dál od vašeho domácího mazlíčka. Tento vysoce účinný produkt funguje převážně preventivně.

Způsob použití: Chcete-li začít používat TICKLESS, vykoupejte svého mazlíčka nechemickým šamponem proti klíšťatům a blechám a odstraňte všechny stávající parazity. Nasaďte zařízení na obojek a odstraňte proužek, abyste zařízení aktivovali. Čtyři červená bliknutí indikují, že zařízení je zapnuto. Jeho nepřetržitý provoz můžete kdykoli ověřit stisknutím tlačítka a potvrzením, že kontrolka LED jako odpověď bliká. Aby se zajistila účinnost, mělo by ho zvíře nosit nepřetržitě.

Upozornění: Zařízení není vodotěsné, ale je vysoce odolné proti vlhkosti (IP31). Pokud se zařízení namočí, ihned jej vysušte. Uchovávejte mimo dosah malých dětí a používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. V oblastech s vysokou populací klíšťat není zaručena 100% ochrana. Není vhodný k odstraňování klíšťat nebo blech z již infikovaných domácích zvířat.

TICKLESS® ECO je ideální volbou pro odpuzování klíšťat a blech ekologickým způsobem, bez chemických látek a s ohledem na zdraví vašich domácích mazlíčků a celé rodiny.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: