SKINPET CHLORHEX GEL 2% 100 G

Značka: SkinPET

Ulevte svým psím parťákům od podráždění kůže, zánětů a alergií.

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevuAplikujte gel na postižené místo v dostatečné vrstvě minimálně 2x denně. Pokud je to nutné, odstraňte zvířeti před aplikací v místě postižení ochlupení. Zabraňte zvířeti v olizování ošetřených míst.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1269
549 Kč
SKINPET CHLORHEX GEL 2% 100 G
Značka: SkinPET

SkinPET® přináší pocit úlevy

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu.

  • Doporučeno veterináři
  • Pomáhá redukovat alergická kožní onemocnění
  • Léčí záněty kůže
  • Redukuje podráždění kůže
  • Ideální po přisátí klíštěte či poštípání hmyzem
  • Snižuje tvorbu zubního plaku i riziko vzniku zubního kazu

Podrážděnízáněty kůže nebo alergická kožní onemocnění patří mezi častá trápení našich čtyřnohých kamarádů. Objevit se může také hot spot nebo zčervenání kůže po přisátí klíštěte či poštípání hmyzem. Tyto potíže navíc provází nepříjemné pálení nebo svědění kůže. Protože si naši mazlíčci sami nedokáží pomoci, zažívají stres a diskomfort. S přípravky SkinPET® ulevíte vašim zvířecím parťákům od nepříjemných pocitů a podpoříte hojení kůže.

SkinPET® Chlorhex Gel 2% je ideální pro ošetření kůže při podráždění, alergických kožních projevech, zánětech kůže nebo při poštípání hmyzem. Antiseptické složení brání rozvoji infekce a snižuje výskyt nežádoucích bakterií. Levandulový olej zklidňuje podráždění a přináší pocit úlevy. Stimuluje také regeneraci kůže, a tím napomáhá lepšímu hojení. 

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a hygiena
Mazlíček: Pes, Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: