Krmivo pro bílou i černou srst vaších psů

Pravda o vzniku receptury ISO DOG WHITE HAIR

 Jelikož se pohybuji přes 25 let ve společnosti bílých švýcarských ovčáků a vím, že v poslední době se stále více řeší mezi pejskaři zbarvování srsti do rezava bílosrstých plemen i černých psů, řekla jsem si, že by bylo fajn, vytvořit krmnou recepturu speciálně pro tyhle plemena, kteří mají nejen genetické předpoklady ke zbarvování srsti, ale i vytvořit možnost výběru majitelů , čím budou své mazlíčky krmit.

Postupným oslovováním výrobců krmiv se našla jediná firma ve Švýcarsku, která byla ochotna po vzájemné spolupráci, tuto recepturu na vlastní náklady vytvořit. Firma Swiss Pet Solution ( Granovit ) má více jak 30 letou tradici ve výrobě krmiv jak pro farmářské zvířata, domácí zvířata tak i pro velmi náročné exotické druhy zvířat. Využívá pouze regionální suroviny od svých farmářů i bio farem, spolupracuje s týmem veterinářů a specialistů na výživu a provozuje svou laboratoř, kde všechny ostatní suroviny podléhají přísné kontrole na pesticidy a nežádoucí látky, které by mohly poškodit zdraví našich miláčků ve formě alergií a zažívacích problémů.

Vývoj receptury WHITE HAIR trval ve Švýcarsku necelý rok s těmito požadavky:

  • Hypoalergenní
  • Monoprotein
  • Odstranění všech elementů zabarvující srst ( kukuřice, granátové jablko, červená řepa, lososový olej, nadměrné množství vitamínu A ……)
  • Vhodné pro malá a střední plemena
  • Nutričně vyvážené
  • Vhodné i pro citlivé psy
  • Bez aditiv a dochucovadel

Podrobným testováním těchto požadavků vytvořila firma Swiss Pet Solution na své náklady a s naší vzájemnou spoluprací chovatelů tuto úžasnou recepturu LAMB/ RICE SENSITIV WHITE HAIR vhodnou pro malá a střední plemena.

Je na Vás čím budete krmit vašeho bílosrstého nebo černosrstého psího miláčka, ale chtěli jsme vytvořit jednu z dalších možností krmiva, ze kterého můžete v tomto velkém světě různých značek vybírat.

Pokud Vás ještě něco zajímá ohledně vývoje krmiva, neváhejte nás kontaktovat.